Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ēnu spēles” aktualitātes

Smukais Mārtiņš Upenieks detektīvseriālā uzmirdz slavenības tēlā

Smukais Mārtiņš Upenieks detektīvseriālā uzmirdz slavenības tēlā

Pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” jaunākajā sērijā vienā no centrālajām lomām uzmirdzēs Dailes teātra aktieris Mārtiņš Upenieks, kuru latviešu seriālu fani pamanījuši arī TV3 daudzsēriju projektā ”Svešā seja”. Detektīvseriālā aktierim uzticēts atveidot izcilu basketbolistu, taču viņa izcilība kļūs par būtisku pārbaudījumu paša dzīvībai.

Foto: Lūriņa-Egliena “Ēnu spēlēs” žilbina īpaši pavedinošā izskatā

Foto: Lūriņa-Egliena “Ēnu spēlēs” žilbina īpaši pavedinošā izskatā 3

Pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” fani jaunākajā sērijā līdzās detektīvbiroja ikdienai atkal būs liecinieki notikumiem Mārtiņa Kronenberga intīmajā dzīvē. Īpašai tuvībai viņš ļausies ar sievu Ivetu, kuru spēlē Dita Lūriņa-Egliena. Tomēr apstākļi un iemesli nebūs tik viennozīmīgi.

Lūriņa-Egliena par to, kā būt formā: Es nesamierinos un mēģinu nenolaisties

Lūriņa-Egliena par to, kā būt formā: Es nesamierinos un mēģinu nenolaisties

Latviešu detektīvseriāla ”Ēnu spēles” jaunās sezonas jaunpienācēja, Nacionālā teātra aktrise, divu bērnu mamma Dita Lūriņa-Egliena ir no sievietēm, kuras pievilcīgās ārienes dēļ apbrīnu bauda kā no vīriešiem, tā no sava dzimuma pārstāvēm. Kāds ir viņas satriecošā izskata noslēpums?

Kāpēc Egila Melbārža Kronenbergs ''Ēnu spēlēs'' ir tik cietsirdīgs psihopāts?

Kāpēc Egila Melbārža Kronenbergs ''Ēnu spēlēs'' ir tik cietsirdīgs psihopāts? 2

Daudziem pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” faniem par prieku otrdienas, 31. oktobra, vakarā TV ekrānā atkal būs redzams Egila Melbārža atveidotais oligarhs Mārtiņš Kronenbergs. Skatītāju vidū viņš jau nodēvēts par pašmāju seriālu vēsturē ļaunāko varoni. Kādēļ Kronenbergs ir tik cietsirdīgs un nežēlīgs, turklāt vēl psihopāts, portāls Skaties.lv jautāja seriāla scenāristam Artūram Dīcim.

“Ēnu spēļu” scenāristam Dīcim dullu ideju netrūkst: Jāparokas zemapziņā, lai nāk ārā ļaunie

“Ēnu spēļu” scenāristam Dīcim dullu ideju netrūkst: Jāparokas zemapziņā, lai nāk ārā ļaunie 1

Kopš oktobra sākuma TV3 atgriezies latviešu detektīvseriāls ”Ēnu spēles”. Trešajā sezonā tas piedzīvojis īpašu vērienīgumu un vēl intriģējošāku sižeta līniju. Par to liels nopelns Dailes teātra aktierim un scenārija autoram Artūram Dīcim. Portālam Skaties.lv viņš pastāsta, kur smēlies iedvesmu sižetam, kas atzinīgi novērtēts īstu detektīvseriālu fanu vidū.