“Ēnu spēles”: vai Beāte būs pirmā, kas piecirtīs kanti?

Komentāri

Jaunā sezona turpinās arī seriāla “Ēnu spēles”, kas šovakar skatītājiem atrādīsies jau trešo reizi. Par to, kas jūs sagaida, mazliet vēlāk, bet, ieturot intrigu, atrādīsim nelielu fragmentu ar to, kas tur sagaidāms. Starp Beāti un Robertu kaut kas briest, ne tā?

Roberts jau pašā sākumā negribēja pieņemt Beātes tēva piedāvājumu apsargāt viņu, un turpina spītēties arī tagad, lai gan visiem ir skaidrs redzams – nav jau tā, ka viņam meitene nepatīk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl