“Ēnu spēles”: Mārci apsūdz slepkavībā; narkotiku kontrabanda; īstie vainīgie tiek noķerti

Pievienot komentāru
“Ēnu spēles”: Mārci apsūdz slepkavībā; narkotiku kontrabanda; īstie vainīgie tiek noķerti
TV3 Publicitātes foto

Vakar TV3 kanālā skatītājiem tika piedāvāta spraiga sižeta seriāla “Ēnu spēles” otrā sērija, kurā detektīviem bija darīšana ar slepkavību, kas notika orientēšanas sacensību laikā. Nodūra žurnālisti, kas bija “uzodusi” pārāk daudz, un galvenais aizdomās turamais bija Marčello…

Mārcis ar Lauru iepazinās slepkavības dienā, kad advokāts, laipns būdams, piedāvājās meiteni aizvest līdz vietai, kur nepieciešams, jo viņa bija nokavējusi transportu, Starp viņiem izveidojās flirta saikne, un Marčello pat pieteicās startēt orientēšānās sacensībās, kas norisinājās Biķernieku mežā. Diemžēl pēc 15 minūtēm, kad viņiem bija sarunāts, ka puisis Lauru panāks, Mārcis viņu atrod sadurtu. Ceļā uz slimnīcu viņa mirst, un lietas galvenais aizdomās turamais ir tieši advokāts.

Lietas šķetināšana nonāca līdz tam, ka Laura bija žurnāliste, kura bija “uzrakusi” pārāk daudz informācijas par kādu tūrisma aģentūru, kas piedāvā jauniešiem par brīvu aizceļot uz ārzemēm, pretī savā vēderā atpakaļ atvedot heroīnu. Mēģinot sarunāt tikšanos ar vienu no meitenēm, kas pirms tam ar aģentūru bija sadarbojusies, ceļā pie Roberta viņu notriec mašīna. Narkotikas joprojām ir pie viņas vēdera, kas nozīmē detektīviem bija netīrs darbiņš priekšā – apsargāt viņas līķi morgā, kur laimīgi tika arī notverts vainīgais. Beigās izrādījās, ka aizdomīgās tūrisma pakalpojumu firmas šefs – Kristers, neko nemaz nezināja par viņas sekretāres – Ingūnas, nelegālajām darbībām.

Seriāla gaitā aizdomās tika turēts arī mirušās žurnālistes vīrs – Dainis, kā arī viņa mīļākā, taču beigās izrādījās, ka greizsirdība starp visiem trim nav bijusi tik liela, lai paņemtu kāda dzīvību.