“Ēnu spēles”: kurš kuru pirmais uzrunās?

0 Komentāru

Neskatoties uz to, ka seriāla “Ēnu spēles” galvenā varoņa Roberta izteikumos bieži dzirdami pārmetumi par to, ka miljonāra meita nepārtraukti ir apkārt, kā arī viņš pavada ar Beāti laiku kopā tikai tāpēc, ka par to tiek maksāta liela nauda, nereti ir redzams, ka viņam meitene patīk. Un arī Beāte neizskatās vienaldzīga pret detektīvu. Un to redz arī apkārtējie.

Pagājušajā nedēļā seriālā “Ēnu spēles” bija vairākas epizodes, kurās varēja just savstarpējo spriedzīti starp abiem jauniešiem, piemēram, vienā no tām advokāts Marčello jautāja meitenei, vai viņa tagad Robertam piecērt, uz ko Beāti atbildēja: “Bet viņam taču nav draudzenes, vai ne?”

Vēlvienā no epizodēm, kurā abi jaunieši bija divatā, Roberts “izspļāva” ironisku jociņu par to, kāpēc viņš Beāti šoreiz tomēr paņēmis līdzi lietas izmeklēšanas procesos. Detektīvam meitene esot nepieciešama kā svaigs gaiss, kas, protams, nebija it kā domāts nopietni. Bet vai tiešām nebija?

Dzirksteles starp Beāti un Robertu nevar nepamanīt arī apkārtējie – pat meitenes bagātajam tēvam radušās aizdomas par abu divu vēl it kā skaļi nepaziņotajām jūtām vienam pret otru. Turklāt viņš nebija priecīgs uzzinot par to, ka detektīvs viņa meitu ved līdzi uz izmeklēšanām sakot, ka tas ir pārāk bīstami. Viņš bija pat gatavs lauzt līgumu, taču Roberts atteicās, lai gan tā bija lieliska iespēja tikt no Beātes vaļā.

“Ēnu spēles” jaunāko sēriju gaidi jau rītvakar, kā ierasts, kanālā TV3 uzreiz pēc seriāla “UgunsGrēks” precīzi pulksten 21:00.

0 Komentāru