Komentāri
“Ēnu spēles”: dubultslepkavība un jaundzimušu mazuļu nolaupīšana; vai Robim patīk Beāte?
TV3 Publicitātes foto

Šovakar aizritējusi jau trešā šīssezonas “Ēnu spēles” sērija, kurā joprojām visām lietām pa vidu maisījās Roberta un Rūķīša apsargājamā Beāte. Vienā brīdī pat šķita, ka viņas tēvs lauzīs līgumu. Puišiem šajā reizē bija jāizmeklē jaundzimušu mazuļu nolaupīšanas shēmas.

Pirmais upuris bija kāda Rūķīša paziņa, kura bija pārliecināta, ka piedzemdējusi dzīvu, veselu bērnu, bet ginekoloģe, pie kuras tika pieņemtas dzemdības teicās, ka mazulis piedzimis nedzīvs. Izmeklēšanas laikā pēdas aizveda pie vēl kāda pāra, no kura datora tika rakstīti interneta komentāri saistībā ar klīniku, kur bērns dzimis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādījās vēlāk, tāda klīnika oficiāli nemaz neeksistē, bet pāris, kura IP adresi uzgāja detektīvi – nogalināts. Lieta bija nopietna, jo tika iesaistīta policija. Ginekoloģe, kas pieņēma bērnus, jo tie kopumā trīs mēnešu laikā bijuši trīs (kas interesanti – visi no viena tēva), tikusi šantažēta – pie izspiedējiem ir viņas meita.

Viss noslēdzās ar to, ka Robis ar Rūķīti devās uz Bausku, kur tika atvērta nākamā klīnikā nākamajiem bērniem, kurus plāns bija nolaupīt. Tur viņi pārtvēra vainīgo, kas izrādījās Normunds – Daces (meitene no sērijas sākuma, Rūķīša draudzene) bērna tēvs, kurš apaugļoja meitenes, lai varētu bērnus pārdot tālāk.

Pa vidu visam norisinās arī nepārtraukts flirts starp Robertu un Beāti. Cik tālu tas attīstīsies? Vai viņiem izveidosies romantiskas attiecības? To noskaidro arī turpmāk otrdienas vakaros plkst. 21:00 seriālā “Ēnu spēles”. Galerijā piedāvājam ieskatu šīs sērijas filmēšanas aizkulisēs.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl