Dzīve kā kaislību pārsātināts seriāls: ”Lieliskā gadsimta” Sultānes Mātes stāsts

Viens no ”Lieliskā gadsimta” izteiksmīgākajiem personāžiem noteikti ir Sultāne māte. Kurš pateiks, ka valdonīgajai un nesatricināmajai turku skaistulei, aktrisei Nebahatai Čehrei jau pāri 70? Aktrises dzīvesstāsts pats ir seriāla cienīgs – tajā ir grūta bērnība, kaislīga laulība ar varmāku, aborts un skaistuma karalienes tituli – kā labākajos turku seriālos!

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Kerija

  Kerija

  Aizraujošs dzīvesstāsts, pat iedomātes nevarēju, ka aiz Sultānes ''cietās'' sejas tāda kaislīga būtne :)
 • es

  es

  Noskatījos visas sērijas krievu valodā, kamer bij pieejams jutubā, lieliski aktieri, labs seriāls,bet zinot, ka lielākoties viss tas bijis īstenībā....nu baigi...
 • es

  es

  nuu, lielskajā visi nomirs:) viduslaiki tomēr. nav dzirdēts, ka kāds būtu līdz mūsdienām nodzīvojis...
  brīnišķīgs seriāls, lieliski aktieri!!!
  • Iveta

   Iveta

   Ne par to, ka nomirs, bet KĀ nomirs. YouTube meklēju sērijas, uzdūros video, kur bija galveno varoņu bojāejas. Viena iedzer indi, otra nolec no klints, trešo nožņaudz paša tēvs... Šausmas. Sultānei Mātei paveiksies, ka dabīgā nāvē aizies...
 • Annemarija

  Annemarija

  Tiešām pārsteidzoša aktrise, redzēju viņu iepriekš vēl vienā labā turku seriālā, ko pie mums rādīja. Jāskatās, kamēr var, saprotu, ka ''Lieliskajā gadsimtā'' viņai diemžēl drīz paredzēta nāve.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!