Deviņdesmito gadu kulta seriāls ”Amulets” atgriežas jaunā versijā

Pievienot komentāru
Deviņdesmito gadu kulta seriāls ”Amulets” atgriežas jaunā versijā
PUBLICITĀTES FOTO

Vai atceries deviņdesmito gadu kulta seriālu ”Amulets”? ”TVPlay Premium” šīs vasaras hits, kas jau sajūsminājis lielu daļu mūsu lietotājus – seriāla 2018. gada versija.

”Amulets” ir rimeiks no zināmā 1998. gada – 2006. gada populārā amerikāņu seriāla. Oriģinālajā versijā tās bija Hallipalas māsas : Fēbe, Paipere un Peidža. Jaunajai versijai ir piemeklētas citas aktrises, bet stāsts balstīts uz oriģinālversiju. Galvenajās lomās Sāra Džeferija, Madelēna Mantoka, Melānija Diāza.

Jaunā versija, salīdzinot ar deviņdesmito gadu grāvēju, tiek uzskatīta kā nikna, jocīga un feministiska, bet oriģinālversijas aktrises jauno ”Amuletu” vērtē kritiski.

Seriāls ir par trim māsām Meisiju (Madelēna), Mela (Melonija) un Megija (Sāra), kuras pēc traģiskas mātes nāves atklāj, ka ir raganas. Mela tiek raksturota kā lesbiešu aktīviste, un viņas vara apstādina laiku, tāpat kā Paiperai oriģinālā.

Savukārt jaunākā māsa Megija ir tikko iestājusies koledžā viņai ir psihiskas spējas, kā Fēbei. Un vecākā māsa ir līdzīga Peidžai.

Kritiķi šo seriālu vērtē visai zemu, bet, kā jau tas bieži notiek – skatītāji ir absolūti pretējās domās – iemīlējuši seriālu un turpina sekot līdzi māsu piedzīvojumiem. Atsauksmes par seriālu ir dažādas. Iespējams, šis seriāls interesēs tikai tiem, kuriem patīk fantāzija, burvestības un pārdabiskas lietas.

Lai gan kritiķi vērtē veco versiju daudz labāk nekā jauno, vislabāk ir to novērtēt pašam.

Galveno lomu atveidotājas ir talantīgas skaistules, kuras industrijā ir no bērna kājas.

Sāra Džeferija ir aktrise, kura darbojas gan kino industrijā, gan televīzijā. Izaugusi Vankūverā, Sāra jau kopš triju gadu vecuma piedalās mūziklos un teātra iestudējumos, bet, kad sasniedza pusaudžu vecumu, nolēma pievērsties kino un televīzijas pasaulei. Sāras pirmā loma televīzijā bija ”Cartoon Network” animācijas seriālam ”Aliens in the House” jeb ”Ciplanētieši mājās”.

Madelēna Mantoka ir britu aktrise, pazīstama ar savu televīzijas darbu AMC seriālos ”BadLands” un ”The Tomorrow People” (Rītdienas cilvēki). Kā arī ir strādājusi pie filmas ”Edge of Tomorrow”. Aktrise apmeklējusi mākslas pedagoģijas skolu Londonā.

Melonija Diāza uzauga Ņujorkas austrumu daļā. Viņa bija ļoti ieinteresēta aktierspēlē, apmeklēja nometni ”Henry Street Settlement”. Melonija studējusi ”Professional Performing Arts High School”. Aktrises vecāki ir no Puertoriko. Viņai ir viena vecākā māsa un attiecības ar ģimeni ir ļoti tuvas.

Ja vēlies turpināt vai sāk skatīties ”Amuletu” spied šeit!

Mums ir vēl daudzi citi lieliski seriāli taviem vasaras vakariem! Skaties jebkurā vietā, jebkurā laikā un bez reklāmām ”TVPlay Premium”!