Zentiņa ”tusē” ar TV zvaigznēm

Komentāri
Zentiņa ”tusē” ar TV zvaigznēm
Foto: no Arņa Krauzes Facebook profila

Skaties.lv pamanījis, ka seriāla UgunsGrēks superzvaigzne un sirdscilvēks Zentiņa ballējas ar TV3 spīdekļiem – TV3 ziņu moderatoru Arni Krauzi, Bez Tabu Juri Šteinbergu un Fortūnas rata pavēlnieku Armandu Simsonu.

Zenta, kas allaž gaudusies par dzīves rūgtumu un nav slēpusi, ka labprāt cerētu uz lielāku veiksmi, ir sasniegusi augstu lidojumu jeb, kā redzams momentfoto, kompānijā ar trim brašiem kungiem – populāriem TV3 raidījumu vadītājiem. Bet neslēpsim – arī trīs kungi var būt patiesi lepni jeb uzņemts brīnišķīgs foto ar pašu Zentiņas lomas atveidotāju, brīnišķīgo Regīnu Devīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc četrotne nolēma uzņemt šo foto, pagaidām ir noslēpums. Skaties risinās šo rēbusu un steigs, tev, lasītāj vēstīt – kāpēc tapis šis foto!

Regīnas Devītes atveidotā Zenta ir neapšaubāmi viens no košākajiem un arī senākajiem UgunsGrēka tēliem, un Skaties.lv piedāvā atskatīties, kāda bijusi Zentiņa seriālā UgunsGrēks visus šos gadus!

Foto

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl