Zentiņa par pļāpām no Feliksa dabū pērienu

1 komentārs

TV seriāla UgunsGrēks varone Zentiņa, par noslēpuma atklāšanu, kur atrodas viltnieces Mirdzas meklētais Gunārs, no Fēliksa dabūja pērienu.

Zentiņa Fēliksam neslēpa, ka viņa ir tā, kas Mirdzai atklāja Gunārs atrašanās vietu. Fēliks, kā jau straujas dabas būdams, sadusmojās un nolēma ar pērienu pārmācīt pļāpīgo Zentiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties galeriju!

Tomēr Zentiņa, kā jau praktiska sieviete būdama, nolēma pasūdzēties afēristei Mirdzai par pāri darījumu. Proti, Mirdza piekukuļoja Zentiņu par informācijas atklāšanu. Taču pēc pēriena nu Zentiņai šķita, ka saņemtā naudas summa nav bijusi gana liela, tāpēc viņai no Mirdzas pienākas kompensācija par ciešanām.

Tiesa, Mirdzai no Zentiņas pēriena ne silts ne auksts, ja vien ne Zentiņas asais prāts – viņa Mirdzu centās iežēlināt rādot zilumus uz dibena no pēriena.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl