14 komentāri
Zentas ”bārenītis” atmaskots! Tas ir populārais fitnesa treneris Rumpis
Skaties.lv/Privātais arhīvs

Par ”UgunsGrēka” fināla sensāciju nešaubīgi kļuva Zentas ”bārenīšu” uznāciens. Daudzi skatītāji sazīmējuši vienā no ”bārenīšiem” Latvijā pazīstamo fitnesa treneri Pēteri Rumpi. Sarunā ar Skaties.lv Pēteris atklāj – jā, ”UgunsGrēks” bija viens no kārtējiem viņa dzīves izaicinājumiem.

“Katrā ziņā bija ļoti interesanti pamainīt tēlus, no ikdienas uz kaut ko tādu, īpaši zinot, ka būs jāiekļaujas aktiera lomā,” Skaties.lv stāsta treneris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākumā doma par filmēšanos ”UgunsGrēkā” Zentas dēla lomā viņa likusies mazliet mulsinoša. ”Beigās nodomāju – lai iet! Jo tā taču ir lieliska iespēja pavērot, kā notiek vispār filmēšanas process, satikt latviešu labākos aktierus,” sapratis treneris.

Foto: ”bārenītis” reālajā dzīvē!

Iejušanos zīmīgajā lomā, kuras vajadzībām trenerim pat aizkrāsots zobs, viņš ne mirkli nenožēlo.

”Ļoti interesanti bija patēlot “slikto puiku”. Īstenībā atgriezos nedaudz pusaudža gados,” par ”bārenīša” lomu smejas treneris.

Vēlies treniņu pie slavenā Zentas ”bārenīša”? Seko trenerim ”Instagram” un ”Facebook”!

”Vasara nav aiz kalniem,” iedvesmo izcilā auguma īpašnieks.

Foto: Pēteris seriālā

TOP komentāri

 • Raspizgjels

  Raspizgjels

  Jus komentetaji esi dal*****bi , es ar Peteri skola gaju. Vins sitam visam nodevies jau ir loti daudz gadus. Jums vnk skauz ka savas taukainas pakala nevarat aizvilkt uz zali , lai pasportotu.
 • Skaudīgais Latvietis
  +7 +5 -2

  Skaudīgais Latvietis

  Noteikti "Viesi" Tava sieva kautkur arī vina bildes saglabājusi telefonā!
 • Koko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl