Zenta sapņo kļūt par mēru, bet fotosesijā piedzeras!

Komentāri

Seriāls UgunsGrēks piedāvā intrigas ap visiem varoņiem. Nu Zentiņa “sasējusies” ar alkohola mīli Magdu un iedzērusi ne tajā pareizākajā brīdī…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zenta visiem dala partijas bukletus un sapņo par mēra kundzes amatu. Magda ierodas viesnīcā un grib iedzert. Edijs mudina Gati būt atklātam un izstāstīt Kristai par DNS rezultātiem. Fēlikss atļauj Zentai pāris stundas no darba laika veltīt partijas reklāmas kampaņas fotosesijai. Magda cenšas Gunāram nozagt vīnu. Lidija stāsta Gatim par pagātni. Zenta un Magda kopīgi iedzer. Gatis pasaka Kristai patiesību par DNS testu.

FOTO

VIDEO

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl