Komentāri
Zenta kļūs par slepkavu? Sandija pie rīkles ķersies arī Āboliņu ģimenei – nākamnedēļ UgunsGrēkā!
Foto: LETA/F64/VIASAT

Nākamā nedēļa seriālā UgunsGrēks būs priekšpēdējā, kas loģiski noved pie krietni lielākiem apgriezieniem 15. sezonas sērijās, nekā tas bija iepriekš. Portāls Skaties.lv, kā jau ierasts, piektdienās ielūkojas kanāla TV3 mājaslapā, lai anotācijās noskaidrotu, kas pašmāju populārākajā ziepju operā sagaidāms nākamnedēļ.

Gunārs gatavs bēgt uz Krieviju

Nacionālā teātra aktiera Egila Melnbārža atveidotais Gunārs absolūti nav sajūsmā par ideju, ka viņam ceturto reizi jāstājas altāra priekšā. Fēliksam pat ir risinājums – lai viņš bēg pie Žeņas radiem uz Krieviju. Kamēr norit daudziem nevēlamās kāzas, tikmēr Helēna savam mīļotajam vīrietim draud ar pašnāvību, jo, kā atceramies, vakardienas sērijā sieviete sev pie galvas bija pielikusi ieroci…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamais solis ir dzīvošana kopā, un Gunārs ir kategoriski pret. Kā viņš tiks galā ar šo situāciju? Skaties jau nākamnedēļ UgunsGrēkā, kā arī lasi portāla Skaties.lv!

Foto: kā UgunsGrēka aktieri izskatās seriālā un kā – dzīvē?

Kārtējie slepkavības mēģinājumi

Nezināmu iemeslu dēļ cilvēku pāridarīšanā iesaistīties arī populārākā istabene Latvijā Zenta, kura minerālūdens vietā pudelē ielies etiķi, kas dzīvībai spēj būt ļoti bīstams. Kam šīs “dzēriens” būs domāts, pagaidām nav zināms, taču to noskaidro UgunsGrēka jaunākajās sērijās.

Tikmēr Sandija nolēmusi kļūt par bagātu mantinieci, kā rezultātā nolēmusi paātrināt Āboliņu ģimenes locekļu nāvi. Pirmā, kam viņa ķersies klāt, būs Lidija…

Lasi vēl