Laiks pamāt ardievas iemīļotajiem ”UgunsGrēka” varoņiem! Lieliskā Ilze Vazdika jeb Mildiņa sagatavojusi īpašu atvadu sveicienu jums, skatītāji, un Skaties.lv piedāvā iespēju arī jums personiski pateikties aktrisei par darbu daudzu gadu garumā seriālā ”UgunsGrēks”.

”Mīļie skatītāji, es savu maratonu esmu beigusi! Tas viss man ievilkās 11 gadu garumā. Un visus šos gadus es esmu jums sirsnīgi melojusi par savu pavāres prasmi!” ar negaidītu paziņojumu seriāla izskaņā nāk klājā Mildiņas lomas atveidotāja.

Video

Nosūti arī tu savu sirsnīgo sveicienu lieliskajai aktrisei, pasakot paldies par 11 gadiem Mildiņas lomā!

Atjaunot

Nosūti sveicienu Mildiņai

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  Foto: izcilā Ilze Vazdika

   

  Sveicienu Helēnai sūti šeit!

  Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

  Sveicienu Gunāram sūti šeit!

  Sveicienu Lidijai sūti šeit!

  Sveicienu Fēliksam sūti te!

  Sveicienu Aivaram sūti te!

  Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

  Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

  Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

  Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

  Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

  2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

  Lasi vēl