1 komentārs
Visu laiku smieklīgākā anekdote par ”UgunsGrēku” – atstāsta Jakovs Rafalsons
f64

”UgunsGrēka” leģendārā Vadima Felzenbahera lomas atveidotājam Jakovam Rafalsonam seriāla filmēšanas laiks paliks atmiņā kā viens pozitīvs laiks. Par jaukajiem brīžiem paldies jāsaka tieši skatītājiem, kuri visus šos gadus sagādājuši kuriozus mirkļus, no kuriem spilgtākos aktieris nu atklāj arī Skaties.lv lasītājiem.

“Visam dzīvē kādreiz pienāk beigas. Bet kaut kas pēc seriāla paliks mūžam. Paliks gandarījums un prieks par to, ka bijām tik lieliska komanda, kopā tik daudz piedzīvojām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liels paldies jāsaka skatītājiem, jo viņu un viņu uzmanības dēļ darījām visu un no sirds, lai viņiem būtu interesanti,” sarunā ar Skaties.lv trīs nedēļas pirms lielā fināla un padarīto atskatās Rafalsons.

Aktieris smejas, ka nav izbēdzis no ”Ugunsgrēka” ”lāsta” – arī viņu reālajā dzīvē nereti saista ar bagātu mafijas bosu Felzenbaheru. Gadījumiem, kad fani pilsētas ielās sāk ”audzināt” par Felzenbahera nodarījumiem, Rafalsonam ir asprātīga atbilde.

”Kā jūs domājat, vai aktieris, kurš spēlē Otello, dzīvē ir nožņaudzis daudzas sievietes?” šādos brīžos atsmej aktieris. Un, jā, gadījumu netrūkst.

Aktieris neslēpj – drīz pēc parādīšanās ”UgunsGrēkā” viņš jutis, ka nu tiešām ir atpazīstams un cilvēki ielās uz viņu lūkojas.

“Tā padomājot, liela daļa cilvēku jau ikdienā uz teātri neiet. Seriāls ir kas pavisam cits. Un kopš esmu kļuvis atpazīstams, man Rīgas ielās gadījušās ļoti daudzas smieklīgas situācijas,” tā Rafalsons. Kāda saruna ar pārdevēju veikalā viņam tik spilgti iespiedusies atmiņā, ka aktieris to atstāsta kā izcilu anekdoti no dzīves, kas lieliski raksturo visu ”UgunsGrēka” sakarā.

Jakovs Rafalsons

”Aizeju uz veikalu, un pārdevēja man nosodoši saka: “Dievs pasarg! Kad jūs reiz beigsiet filmēt to ārprātu!”

Es viņai atbildu: “Bet kāpēc jūs tā mokāt sevi? Uz televizora pults ir podziņa ”izslēgt”, vienkārši piespiediet to, un jūsu mocības beigsies!”

Uz ko viņa man atkal: “Ja? Jums šķiet, ka tas tik vienkārši? Interesanti taču!”” anekdoti no dzīves atstāta aktieris.

“Šie jautrie brīži ikdienā arī vienmēr paliks labākais, ko sagādājis ”UgunsGrēks”,” uz pozitīvas nots rezumē mākslinieks.

Lasi arī interviju ar Olgu Dreģi par kāzām 80 gadu vecumā!

Foto: 50 vēsturiski kadri no “UgunsGrēka” pirmajām sezonām

TOP komentāri

  • kendrika
    0 0 0

    kendrika

    vislabākās atmiņas ir no Martas cietuma laikiem, Elzas staļļiem un eh, arī Elizabetes mājskolotājas laikiem. nu jau aizgājis daudz par tālu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl