2 komentāri

Pirms septiņiem gadiem UgunsGrēka mazā Ieviņa jeb Gabriela Utāne raidījumam Bez Tabu atklāja, ka viņai visvairāk patīk zīmēt, izklaidēties rotaļu laukumā un spēlēt datorspēles. Tagad 13 gadus vecā 49. vidusskolas 6. klases skolniece dejo TDA Uguntiņa, dzied kamerkorī Tonika un spēlē klavieres. Vairāk par šo meiteni skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

Kopš pēdējās filmēšanās reizes Gabriela uzņemšanas laukumā nav bijusi piecus gadus. “Īpaši jau nekas nav mainījies,” smej UgunsGrēka Ieviņa jeb Gabriela Utāne. Viņa atceras, ka paticis izskraidīt visas telpas filmēšanas laukumā. Reizēm gadījies arī no pacietības izvest seriāla grimētājas, jo bija nolēmusi grimētavā ieviest savu kārtību. Izklaidējoties filmēšanas starplaikā, reiz noslēpusi savas aukles Elizabetes jeb aktrises Maijas Doveikas bikses. Tomēr, kad bijis jāstrādā, Gabriela visu darījusi ļoti apzinīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ja paraugās septiņu gadu pagātnē, tad meitenei vienmēr bijis viedoklis par Ieviņas vizuālo tēlu. “Atceros, kad reiz gaitenī gāju garām aktierim Artūram Skrastiņam, viņš teica – cik tev skaista lente! Savukārt es atbildēju, ka man riebjas tā lente,” atceras Gabriela, lai atzīst, ka kopumā ļoti daudz ko neatceras no sava interesantā dzīves perioda. Ja tagad saņemtu uzaicinājumu filmēties, tad piekristu tikai tad, ja varētu to darīt brīvdienās, jo darbadienās tam neatliktu laika.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl