VIDEO: UgunsGrēkā beidzot atgriežas Zentiņa! Un viņa ir pamatīgi pārvērtusies!

8 komentāri
VIDEO: UgunsGrēkā beidzot atgriežas Zentiņa! Un viņa ir pamatīgi pārvērtusies!
Kadrs no video

UgunsGrēka fani, laiks atkorķēt šampanieti un mieloties ar kūkām! 18. oktobra vakarā ir atļauts svinēt, jo pēc vairāku mēnešu prombūtnes seriālā atkal atgriežas Zentiņa.

Regīnas Devītes atveidotā varone skatītājus bija pametusi uz īpaši ilgu laiku, liekot UgunsGrēka faniem sākt uztraukties, vai tik tas nav uz mūžiem.

Visi iemīļotie varoņi pēc vasaras brīvlaika jau septembrī sāka priecēt tautu TV3 seriālā, bet Zentiņa kā neparādījās, tā neparādījās.

18. oktobra vakarā mokpilnajai gaidīšanai beidzot pienāks gals. Zentiņa atkal iesoļos Pētersonu viesnīcā, turklāt viņa izskatīsies labāk kā jebkad.

VIDEO

Zenta seriālā atgriezīsies puķotā kleitā, ap galvu aptinusi elegantu banti un ap kaklu aplikusi krelles. Kā uzreiz steigs atklāt varone, viņa bijusi atvaļinājumā Spānijā.

Skaidrs, ka Spānijas brauciens, kurā Zentiņa esot baudījusi arī vīriešu apbrīnu, atstās iespaidu uz šiverīgās istabenes personību. Viņa jau tagad pārvērtusies par valdzinošu lēdiju – kas būs tālāk?

Nenokavē Zentiņas uznācienu jau šovakar TV3!

FOTO

TOP komentāri

 • skatītājs
  +3 +3 0

  skatītājs

  Cerams, ka Zentiņas atgriešanās darīs seriālu baudāmāku, citādi šozezon galīgi kaut kas nav...
 • pfff
 • !
  +1 +1 0

  !

  aizvāciet taču tās žūpas no tā seriāla,jo seriālu galvenokārt skatās skolēni.Nepietiek,ka zenta dzēra,tagad vēl lielākas divas žūpas pievienojušās.Vīrieši tik daudz nedzer seriālā,kā sievietes.Kādu piemēru jūs rādāt meitenēm?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!