Video: UgunsGrēka 14. sezonas spraigākie momenti!

3 komentāri

Jauns gads, jauna kārtējā UgunsGrēka sezona, taču līdz tam vēl mazliet jāpaciešas. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar pašmāju video vietni TVPlay izveidojis video sakopojumu, kurā minūtes laikā redzami spraigākie šīs sezonas notikumi.

Gata vicināšanās ar ieroci, Sandijas mēģinājumi nogalināt savu miesīgu māsu, Kristas paralīze – kas tikai šajā – četrpadsmitajā – sezonā nav noticis. Tāpēc, gaidot jaunāko, pēc kārtas 15. sezonu, seriāla UgunsGrēks faniem vēl nedaudz palielināsim gaidīšanas prieku un piedāvājam noskatīties spraigākos momentus no šīs sezonas sērijām.

Foto: 14. sezonas spraigums

Foto: seriāla UgunsGrēks 14. sezonas filmēšanas aizkulises

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl