Komentāri

Jau ziņojām, ka šodien seriālā “UgunsGrēks” varēsit skatīt gadsimta kautiņu, kurā galvenie varoņi būs Pētersonu viesnīcas galva, Ulda Dumpja atveidotais Aivars, un jaunais varonis, kurš pārējiem tēliem pievienojās vien šodien – Latvijas Nacionālā teātra aktiera Ģirta Jakovļeva spēlētais Nikolajs.

Aivars jau kādu laiku lakstojās ap Sibillu, bet arī Krievijā, Omskas pilsētiņā, kur kundze mitinās, viņai ir sava dzīve. Un liela tās sastāvdaļa ir Nikolajs, viņas vīrs un Žeņas tēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nolēmis doties pakaļ savai sirdspuķītei, Nikolajs pieķer, ka viņu jau aplido kāds cits vīrietis. Dodoties savu sieviņu aizstāvēt, jaunais varonis gāž Aivaram pa ģīmi. Kas sekos turpmāk, to uzzināsit jau nākamnedēļ.

Video

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl