Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Komentāri

Seriāls “UgunsGrēks” tuvojas savam svinīgajam noslēgumam, kas nozīmē – daudziem aktieriem, kuri dienu dienā atveidoja konkrētu tēlu, no tā būs jāšķiras uz visiem laikiem. Jautājām Zanei Daudziņai, vai viņai nepietrūks ekstravagantā Helēnas tēla.

Iespīlētas bikses un vīrieši tramvajā

Aktrise atzīst, ka periodiski nenoliedzami viņa ir ietekmējusies no Helēnas: “Bija pagājuši laikam pieci gadi, kad nenoturējos un ilgāku laiku staigāju tikai augstos papēžos, kaut gan man tas nav bijis raksturīgi ne pirms tam, ne arī tagad.” Viss beidzās ar to, ka, braucot pie stūres, Daudziņa izmežģīja potīti, kuru pēc tam nācās ilgi atveseļot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad sieviete atgriezusies pie funkcionālākiem apaviem. Taču Helēnas iespaidā viņa sākusi nēsāt apspīlētākus apģērbus. “Tas viss novedis līdz tam, ka mani dēli, kad bija jaunāki, atteicās ar mani braukt vienā tramvajā, jo tad visi vīrieši TĀ skatoties!” smejoties atceras aktrise.

IZLASI: KAS NOTIKS AR HELĒNAS BAGĀTĪGO DRĒBJU SKAPI!?

Helēna – enerģijas bumba

“Vai man nepietrūkst Helēnas? To jūs man jautājiet pēc gada! Tagad jau man šķiet, ka būtu tikai veselīgi kā aktrisei un personībai neiestrēgt vienā tēlā.” Viņa uzskata, ka visi tie labie atradumi ir ļoti vērtīgi, bet, ja tie sāk atkārtoties, no tā varot nogurt un paliek apnicīgi. “Ir vērts cerēt, ka, kad vienas durvis aizvērsies, citas atvērsies,” viņa domīgi nosaka.

Taču to, ka būtu nogurusi no Helēnas, Zane absolūti noliedz! “Nē, es neesmu nogurusi no Helēnas. Viņa ir tāda enerģijas bumba, no kuras var tikai un vienīgi uzlādēties!” pārliecināta ir viena no “UgunsGrēka” veterānēm.

Foto: Zane Daudziņa seriālā un ikdienā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl