Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Pievienot komentāru
Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?
Foto: F64 un publicitātes

Seriāls “UgunsGrēks” tuvojas savam svinīgajam noslēgumam, kas nozīmē – daudziem aktieriem, kuri dienu dienā atveidoja konkrētu tēlu, no tā būs jāšķiras uz visiem laikiem. Jautājām Zanei Daudziņai, vai viņai nepietrūks ekstravagantā Helēnas tēla.

Iespīlētas bikses un vīrieši tramvajā

Aktrise atzīst, ka periodiski nenoliedzami viņa ir ietekmējusies no Helēnas: “Bija pagājuši laikam pieci gadi, kad nenoturējos un ilgāku laiku staigāju tikai augstos papēžos, kaut gan man tas nav bijis raksturīgi ne pirms tam, ne arī tagad.” Viss beidzās ar to, ka, braucot pie stūres, Daudziņa izmežģīja potīti, kuru pēc tam nācās ilgi atveseļot.

Tad sieviete atgriezusies pie funkcionālākiem apaviem. Taču Helēnas iespaidā viņa sākusi nēsāt apspīlētākus apģērbus. “Tas viss novedis līdz tam, ka mani dēli, kad bija jaunāki, atteicās ar mani braukt vienā tramvajā, jo tad visi vīrieši TĀ skatoties!” smejoties atceras aktrise.

IZLASI: KAS NOTIKS AR HELĒNAS BAGĀTĪGO DRĒBJU SKAPI!?

Helēna – enerģijas bumba

“Vai man nepietrūkst Helēnas? To jūs man jautājiet pēc gada! Tagad jau man šķiet, ka būtu tikai veselīgi kā aktrisei un personībai neiestrēgt vienā tēlā.” Viņa uzskata, ka visi tie labie atradumi ir ļoti vērtīgi, bet, ja tie sāk atkārtoties, no tā varot nogurt un paliek apnicīgi. “Ir vērts cerēt, ka, kad vienas durvis aizvērsies, citas atvērsies,” viņa domīgi nosaka.

Taču to, ka būtu nogurusi no Helēnas, Zane absolūti noliedz! “Nē, es neesmu nogurusi no Helēnas. Viņa ir tāda enerģijas bumba, no kuras var tikai un vienīgi uzlādēties!” pārliecināta ir viena no “UgunsGrēka” veterānēm.

Foto: Zane Daudziņa seriālā un ikdienā