Komentāri
Vai “UgunsGrēkā” vairs neredzēsim visu iemīļoto Mieriņu?
TV3 publicitātes foto

Kopš seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonas sākuma aizritējušas vien četras sērijas, taču tā skatītājiem jau ir vairāk jautājumu kā atbilžu. Viens no lielākajiem – vai Mieriņa lomas atveidotājs, aktieris Leons Krivāns ir pametis seriālu?

Kāda no 17. sezonas pirmās sērijas epizodēm nelielajā strīdā starp Jezupu un Fēliksu, kurā viesnīcas pārzinis pārmeta savam darbiniekam par to, kāpēc viņš neatrodas savā postenī, Kristapa Rasima atveidotas varonis atrauca, ka pirms tam bijusi Mieriņa maiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču sērijām ritot, leģendārā aktiera tēlu tā arī seriālā neesam ieraudzījuši. Lai izkliedētu neziņas miglu, portāls Skaties.lv sazinājās ar “UgunsGrēka” producenti Baibu Salenieci.

Foto: Leons Krivāns kā Mieriņš seriālā “UgunsGrēks”

“Varu skatītāju tikai nomierināt – Mieriņš nekur nav pazudis. Jau pavisam drīz viņu redzēsiet jaunākajās sērijās,” skatītāju mierina Saleniece, kas nozīmē, – turpiniet sekot līdzi sezonas notikumiem. “Pārsteigumu vēl būs daudz,” noslēpumaini atklāj producente.

IESKATIES SARUNĀ AR JAUNO SERIĀLA ZVAIGZNI ANCI MUIŽNIECI

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl