Komentāri
Vai “UgunsGrēkā” vairs neredzēsim visu iemīļoto Mieriņu?
TV3 publicitātes foto

Kopš seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonas sākuma aizritējušas vien četras sērijas, taču tā skatītājiem jau ir vairāk jautājumu kā atbilžu. Viens no lielākajiem – vai Mieriņa lomas atveidotājs, aktieris Leons Krivāns ir pametis seriālu?

Kāda no 17. sezonas pirmās sērijas epizodēm nelielajā strīdā starp Jezupu un Fēliksu, kurā viesnīcas pārzinis pārmeta savam darbiniekam par to, kāpēc viņš neatrodas savā postenī, Kristapa Rasima atveidotas varonis atrauca, ka pirms tam bijusi Mieriņa maiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču sērijām ritot, leģendārā aktiera tēlu tā arī seriālā neesam ieraudzījuši. Lai izkliedētu neziņas miglu, portāls Skaties.lv sazinājās ar “UgunsGrēka” producenti Baibu Salenieci.

Foto: Leons Krivāns kā Mieriņš seriālā “UgunsGrēks”

“Varu skatītāju tikai nomierināt – Mieriņš nekur nav pazudis. Jau pavisam drīz viņu redzēsiet jaunākajās sērijās,” skatītāju mierina Saleniece, kas nozīmē, – turpiniet sekot līdzi sezonas notikumiem. “Pārsteigumu vēl būs daudz,” noslēpumaini atklāj producente.

IESKATIES SARUNĀ AR JAUNO SERIĀLA ZVAIGZNI ANCI MUIŽNIECI

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl