Vai Krista tomēr būs dzīvotāja?!

2 komentāri

Pagājušajā nedēļā seriāls UgunsGrēks noslēdzās uz diezgan satraucošas nots – Magda pēc kopīgas iedzeršanas ar Aivaru rotaļājās ar viņa loku un iešāva Kristai vēderā. Bija redzamas arī asinis, kas raisīja jautājumu, vai meitene vispār izdzīvos. Varam pateikt priekšā, ka ar viņu pagaidām viss ir labi!

Magda nobīstas, ka Krista ir mirusi. Aivars baidās izsaukt “ātro palīdzību”, jo tā var ziņot policijai par šaudīšanos ar loku. Lidija grib salabt ar Ediju un Gati. Aivars lūdz palīdzību savam noslēpumainajam viesim Dāvidam. Dana atgriežas no Parīzes un vēlas sagādāt pārsteigumu Gatim. Indulis grib nopratināt Dāvidu un Aivaru. Aivars slēpjas no Dāvida. Indulis nodomā, ka Krista ir mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl