Vai Fēlikss ir samīlējies Karīnā!?

Komentāri

Ir rudens, visiem gribas sev kādu blakus, bet, ko darīt tad, ja sirds jau aizņemta, bet acīs iekrīt vēl kāds? Šķiet, ka ar šādām problēmām saskāries Žeņas mīļotais Fēlikss…

Milda un Jevgēņija ilgojas tikt vaļā no Karīnas. Magda neatceras, kā nokļuvusi Mare SPA hotel numuriņā. Karīna sūdzas Gunāram par Mildas attieksmi. Krista lūdzas, lai Gatis atbrīvo viņas māti. Alise un Jezups nesaprot, kāpēc Krista mainījusi viedokli par DNS analīzēm. Karīna provocē Fēliksu. Jevgēņija pieķer Karīnu un Fēliksu veļas istabā. Edijs lūdz Kristu uzticēties viņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl