Komentāri
Vai arī TV3 žurnālists Arnis Krauze pretendēs uz aktiera vietu seriālā “UgunsGrēks”?
Foto: privātais arhīvs

Jau vairākas dienas portālā Skaties.lv norit pieteikšanās seriāla “UgunsGrēks” aktieru konkursam, kurā jau paguvuši pieteikties arī vairāki sabiedrībā zināmi ļaudis. Šodien savā “Facebook” profilā attēlu, kur redzams kopā ar Vadima Felzenbahera lomas atveidotāju Jakovu Rafalsonu, ar interesantu pavadošo tekstu publicējis žurnālists Arnis Krauze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Varbūt man arī jāpiesakās “UgunsGrēka” aktieru konkursā. Es varētu būt viens no Vadima izsitējiem, varu arī Mildai virtuvē palīdzēt kartupeļus nomizot,” raksta Krauze, kurš nekad nav slēpis, ka ir liels seriāla fans, un bieži vien manīts tā filmēšanas laukumā.

FOTO: Arnis Krauze un “UgunsGrēka” aktieri

No šodienas par gandrīz 2000 tūkstošiem pretendentu var arī balsot, no kuriem, pateicoties jūsu balsīm, tiks atlasīti tie 30, kas jau tālāk atrādīsies seriāla producentiem.

NOBALSO PAR SAVU “UGUNSGRĒKA” AKTIERU FAVORĪTU

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl