Uzzini, ko vēsta Gata DNS rezultāti!

Komentāri

Jauna nedēļa, jauna sērija, jauni notikumi seriālā UgunsGrēks. Vai jau šodien atrisināsies jautājums par Gata DNS? Noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

Gatis un Edijs dodas apspriest DNS rezultātus. Kristai šķiet, ka Edijs nostājies Gata pusē. Milda izlūdzas Gunāram iespēju turpināt darbu virtuvē. Fēlikss piedraud Karīnai, lai viņa turpmāk uzvedas piedienīgi un neuzbāžas viņam. Kristai rodas ideja noskaidrot DNS analīžu rezultātus laboratorijā. Jezups Karīnas un Fēliksa strīdā nostājas Fēliksa pusē. Gatim ir aizdomas, ka Lidija atkal melo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Seriāls UgunsGrēks, 21. sērija

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl