1 komentārs
”Uztaisa pompu, visi šokā, un tad paziņo, ka tomēr viss turpināsies.” Mārtiņš Liepa prognozē “UgunsGrēka” nākotni
TV3 publicitātes foto

Viņš jau reiz bija “UgunsGrēkā”, tad pazuda, bet tagad atkal ir atgriezies. Valmieras Drāmas teātra aktieris Mārtiņš Liepa labprātāk spēlē sliktos tēlus, jo tie ir interesantāki. Nelielā sarunā par ziepju operām un to noteikumiem, kas vienkārši ir jāievēro.

“Nē, Latvijas skatītājs absolūti nav gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka. Bet pasaulē tas parasti ir tāds triks – uztaisa pompu, visi šokā, un tad paziņo, ka tomēr viss turpināsies. Lai nu kā, nebūs šis, būs kaut kas cits,” smaidīgi spriež aktieris. Pēc viņa domām, seriāls noslēgsies ar laimīgām beigām. “Vismaz es, ja būtu skatījies visus šos gadus, gribētu priecīgu noslēgumu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevienam nav noslēpums, ka Liepas atveidotais Grīnbergs uz kādu laiku bija nozudis no seriāla, un viņš atzīst, ka atgriezties “UgunsGrēkā” sajūtas ir diezgan “jancīgas”. “Man ļoti patīkami pārsteidza kolektīvs, kas ir milzīgs bonuss. Viņi visi ir kā viena molekula.”

Liepa uzsver to, ka aktieriem Latvijā to iespēju nav nemaz tik daudz. “Cilvēks var domāt, ko grib, par jebkuru seriālu, bet tā tomēr ir pieredze kameru priekšā, un to nevar iegūt katru dienu. Tas ir ļoti vērtīgi!” Viņš vēlreiz uzsvēra cilvēkus, ar kuriem jāsastrādājas filmēšanas laukumā, jo, pateicoties viņiem, izpaliek arī pirmais stress.

Jautāts par to, vai filmēties “UgunsGrēkā” ir kauna vai goda lieta, aktieris atbild ar humoru. “Cilvēki var teikt, ko viņi grib, bet tāpat visi zina, kas tur notiek! Un ziepju operas visas ir šādas – obligāti ir jābūt dvīņiem, kādam obligāti jāguļ komā vai kāds jāslepkavo, visi precas savā starpā. Tie ir noteikumi, kas jāievēro!”

Foto: Mārtiņš Liepa “UgunsGrēkā” un ikdienā

TOP komentāri

  • ..
    +1 +1 0

    ..

    Tur jau 3 dvīņu pāri, ja ne vairāk. Leons ar Fēliku, Krista ar Sandiju, Silvijas un Vadima dvīņi... Vai bija vēl kādi? Ā, bija vēl Neprāta cenā dvīņi, ko spēlēja Mārtiņš Freimanis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl