UgunsGrēku pāršalc nāves dvesma: vai tiešām mirs Lidija?

4 komentāri
UgunsGrēku pāršalc nāves dvesma: vai tiešām mirs Lidija?
TV3 publicitātes foto

Ja vēl neesi noskatījies trešdienas, 16. novembra, UgunsGrēka sēriju, obligāti ieraksti to savā plānotājā. Ļoti iespējams, ka tā būs pēdējā iespēja redzēt izcilo aktrisi Olgu Dreģi Lidijas Āboliņas lomā.

Skaties.lv jau ziņoja, ka novembra otrajā pusē UgunsGrēkā gaidāmas lielas sēras un bēres. Lai arī lielākā daļa skatītāju sprieda, ka no seriāla atvadīsies Ulda Dumpja atveidotais Aivars Pētersons, jaunākie notikumi liecina, ka šobrīd apdraudēta ir tieši Lidijas dzīvība.

Sajūta, ka nebūs labi, virmo cauri trešdienas sērijai jau kopš pirmajiem kadriem. Sandijas neprāts šajā sērijā sasniedz apogeju, un, tuvojoties sērijas kulminācijai, meitene metas darīt kaut ko, par ko satraucas pat viņas kompanjons.

Šaušalīgie notikumi norisinās Lidijas numuriņā, kad cienījamā Āboliņu ome jau devusies pie miera. Nakts melnumā tur ielavās naidīgi noskaņota Sandija. Ļaunā dvīne satver spilvenu un spiež to Lidijas kundzei uz sejas.

“Visu izraus ar sakni ārā!” Lidijai izmisumā raustoties, baisi sauc Sandija.

Sērija beidzas, Lidijai vēl izmisīgi kustinot rokas zem Sandijas turētā spilvena, taču, kā atklāj ieskats nākamās dienas notikumos, viesnīcā gaidāmas sēras – varoņi ir tērpušies melnos tērpos, no ārzemēm atgriezies Edijs, un brāļi Edijs un Gatis vienojas skumjās.

Teju visi varoņi redzami skumstam un raudam, kamēr Sandija malko šampanieti.

Skaties.lv piedāvā noskatīties šo baiso epizodi vēlreiz, kas, iespējams, palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem, kāpēc Sandija izšķīrās par tik šausmīgu rīcību un vai tiešām Lidijas kundze būs tā varone, kurai par godu tiks rīkotas lielās bēres.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl