“UgunsGrēks”: Zenta čiepj dārgus sierus no virtuves

Komentāri

Kā viena epopeja beidzas vai norimstas, tā vietā nāk cita un pat vairākas – tā varētu raksturot seriāla “UgunsGrēks” jauno sezonu, kurā intrigas un elpu aizraujoši notikumi norisinās ik sēriju. Ir skaidrs, ka Zenta savu mīļoto Zigi policijas rokās tik viegli neatdos, bet arī izbēgušajiem kaut kas ir jāēd.

Kārtojot ledusskapi, Gunārs konstatē, ka ir pazudis dārgais pūdētais siers, ar ko bija vēlējies panašķoties, taču kāds jau paspējis pirmais. Atbilde un garie pirksti nav tālu jāmeklē – tie pieder Zentai. Viņa attaisnojās, ka jau no bērnības radināta ēdienu laukā nemest, viss jāapēd, taču mēs visi zinām, kurā vēderā siers patiesībā nonāca.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl