“UgunsGrēks”: vai Zenta izturēs konkursu?

Komentāri

Seriāla “UgunsGrēks” galvenie varoņi joprojām dzīvojas viesnīcā, bet cik ilgi tas vēl tā būs? Jaunais īpašnieks dara to, kas viņam jādara – konkursa kārtā atlasīs jaunos darbiniekus, lai pēc iespējas kvalitatīvāk varētu turpināt savu darbu. Vai tas nozīmē, ka Zentiņas un pārējo iecienīto tēlu dienas savos amatos ir skaitītas?

Kā Fēlikss saka, galvenais ir “šrubīt” grīdas un klāt gultas, taču tas leģendāro Zentu nepārliecina – viņai pirms intervijas ir stīvas kājas. Gudrinieki, protams, viņai iesaka skriet pakaļ jaunajām un uzvilkt “miņukus”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl