“UgunsGrēks”: vai Edijs atklāja Ievai savu patieso seju?

Komentāri

Jau pirmajā “UgunsGrēka” 12. sezonas nedēļā uzradās tas, ko Ieva tik ļoti gaidīja – ar zilumiem un asinīm uz sejas parādījies Edijs, kurš paziņoja, ka ticis nolaupīts. Taču mēs visi zinām, kā bija patiesībā, ko ļoti labi varēja noprast arī pēc viņa reakcijas brīdī, kad meitene paziņoja, ka pārdevusi viesnīcu.

Viesnīcas bijusī īpašniece izplūda laimes asarās brīdī, kad ieraudzīja, ka viņas mīļotais klibodams ar sāpēm sejā iesteberēja viesnīcas pieņemšanas telpā.  Kad Ieva viņam palīdzēja tikt augšā, noguldīja un aizgāja pēc augļiem, Edijs uzreiz zvanīja Gatim, kur sarunas laikā atklājas, ka viņš, protams, nav piekauts. Pēc tam viņa atgriezās un paziņoja, ka viesnīcu pārdevusi. Puiša reakciju varat redzēt video…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai Edijs ir atklājis Ievai savu patieso seju? Vai arī tomēr viņš vēl mēģinās izokšķerēt, kam patiesībā viesnīca pieder? Un kā Ieva uz to visu reaģēs? To visu un vēl vairāk uzziniet turpmākajās “UgunsGrēka” sērijās darbadienu vakaros, izņemot piektdienas, plkst. 20:20.

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl