“UgunsGrēks”: Svjatoslavs iedzīvojas uz tēva rēķina

Komentāri

Vēl veselu dienu tikko uzradušais Fēliksa “pazudušais” dēls nav paspējis pabūt viesnīcā, kad jau iedzīvojas uz “fātera” rēķina. Alkohols bārā, pirts, luksusa numuriņš + pa vidu tam visam arī meitenes – tā neko, vai ne? Tiesa, mazliet var saprast, jo no turienies, kur viņš ir nācis, neviens neko tādu nepiedāvā.

Ir skaidrs, ka līdz ar bērniem klāt nāk arī rūpes, bet šis negaidītais pavērsiens – dēla uzrašanās, rādās, Fēliksam pa kabatu iesitīs diezgan pamatīgi. To, kā viņš pārmācīs zēnu un vai vispār to darīs, skaties jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20:20!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl