UgunsGrēks: Svjatoslavs pamet UgunsGrēku

0 Komentāru
UgunsGrēks: Svjatoslavs pamet UgunsGrēku
TV3 Publicitātes foto

Lai arī skatītāji jau paspējuši iemīļot nesen ienākušo seriāla UgunsGrēks tēlu – Svjatoslavu Zaicevu, kurš ir Fēliksa dēls, jaunākā informācija no producentiem liecina, ka drīzumā viņš tomēr pazudīs no mūsu ekrāniem. 

Baiba Saleniece, TV3 seriāla ”UgunsGrēks” producente: ”Kā daudzi skatītāji ir pamanījuši, seriālā laiku pa laikam pievienojas jauni tēli, no dažiem nākas šķirties ceļojumu, veselības vai lauztas sirds dēļ. Tā jau labu laiku neesam manījuši Artūru Skrastiņu, Mariju Bērziņu, Kristīni Neverausku un daudzus citus.” Producente atzīst, ka arī Svjatoslava dzīves laiks seriālā ir beidzies, jo, kā izrādījies, viņš ir viltvārdis – tikai izliekas, ka ir Fēliksa dēls.

“Šāds scenārijs un lomas attīstība bija ieplānota jau iepriekš un tam nav nekāda saistība ar to, kurš aktieris šo tēlu atveido. Protams, vienmēr ir skumji šķirties no aktiera, kurš ir iemīļots un skatītājiem tuvs, tomēr scenārijs ir nepielūdzams,” atzīst producente. Taču viņa piebilst, lai skatītāji nenokarot galvas, jo viņus sagaida jaunas kaislības. Taču kāpēc Svjatoslava lomas atveidotājs Antons Zamišļajevs cēlis tādas pretenzijas pret seriāla veidotājiem?

Kā atzīst pats lomas atveidotājs Antons Zamišļajevs: “Vienā dienā viss ir forši, bet jau nākamajā man bez jebkādiem paskaidrojumiem paziņo, ka mani pakalpojumi seriālā vairs nebūs vajadzīgi. To, kāpēc tas tā notika, jums jāprasa tā veidotājiem – režisorei un producentei.”

“Ja runājam par autoratlīdzības līgumu, aktieru profesijā noslēgts autoratlīdzības līgums automātiski nenozīmē lomas. Piemēram, teātrī arī var būt noslēgts līgums ar aktieri, bet tas nekādā veidā negarantē, ka viņam būs lomas un kāda veida lomas tās būs. Arī šajā gadījumā noslēgtais  līgums ar aktieri negarantē, ka viņa atveidotajam tēlam ir vēl kas risināms seriālā. Kā labi zina mūsu pastāvīgie seriāla skatītāji, ikviens tēls var atgriezties viesnīcā, kamēr vien viņš nav miris. Diemžēl viss liecina, ka šis nebūs tas gadījums, jo aktieris pēdējo nedēļu savus spēkus velta tam, lai vērstos pie dažādu mediju pārstāvjiem un apmelotu seriāla veidotājus. Šāda attieksme ir šokējoša un ļoti nepatīkama, ar ko tādu nebijām saskārušies visu gadu laikā, ko strādājam ar dažādiem profesionāļiem,” stāsta kulta seriāla UgunsGrēks producente.

Kurš beigās šajā situācijā ir vainīgais, grūti spriest, jo katra puse stāsta ko citu – aktieris ir nesaprašanā, ko tieši viņš ir izdarījis nepareizi, bet seriāla UgunsGrēks veidotāji savu nostāju pauduši skaidri un gaiši, kā arī ir pārliecināti par savu viedokli.

0 Komentāru