18 komentāri
”UgunsGrēks” noslēgsies ar dubultsēriju un īpašu sarkanā paklāja tiešraidi

Tuvojas brīdis, kad seriāla ”UgunsGrēks” varoņi pie saviem uzticamajiem skatītājiem dosies pēdējo reizi. 19. maija vakarā iemīļotos aktierus un radošo komandu sagaida svinības, kur visi kopā noskatīsies ilgākā Latvijā veidotā seriāla noslēguma dubultsēriju.

Piektdien, 19. maijā, plkst. 20.20 kanāls TV3 ielūdz uz tiešraidi no ”UgunsGrēka” fināla sarkanā paklāja pasākuma. Visi aktieri, kuri 17 sezonu laikā filmējušies seriālā, aicināti uz ”Splendid Palace”, lai kopā noskatītos seriāla finālu un svinētu astoņus gadus ilgo kopā būšanu ar skatītājiem.

Astoņu gadu laikā daudzās mājās ”UgunsGrēks” kļuvis par neatņemamu vakara sastāvdaļu un varoņi jau iesakņojušies skatītāju apziņā. Laiks mūsu mīļajiem aktieriem uz visiem laikiem novilkt ierastos seriāla tērpus un nomainīt tos pret svētku drānām! Šajā vakarā redzēsiet iemīļotos aktierus saposušos, dzirdēsiet intervijas un atmiņu stāstus.

Tiešraidi no īpašā pasākuma vadīs viens no lielākajiem ”UgunsGrēka” faniem – TV3 Ziņu vadītājs, žurnālists Arnis Krauze. Turklāt seriāla pēdējās nedēļas sērijā viņš arī iejutīsies aktiera lomā un atveidos žurnālistu jeb pats sevi, kurš iegriezies Gunāra kafejnīcā un radījis tur diezgan pamatīgu satraukumu.

“Doma par filmēšanos seriālā sākumā bija vien sociālajos tīklos pateikts joks. Taču viss kļuva pavisam nopietni, kad saņēmu lomas tekstu un aicinājumu no ”UgunsGrēka” producentes ierasties uz filmēšanu.

Mana debija aktiermākslā gan nebija tik raita, kā cerēju. Minūtes garu epizodi filmējām gandrīz stundu, jo es ikreiz nevietā apēdu kūku, kura man bija jānotiesā vien epizodes pašā noslēgumā,” filmēšanos seriālā kā piedzīvojumu atceras Arnis Krauze.

Foto: Arnis Krauze filmēšanās laukumā

””UgunsGrēks”, gluži kā ikvakara ziņas, kļuvis par daudzu skatītāju dienas rituālu. Man seriāla lielākā vērtība ir aktieri – pateicoties ”UgunsGrēkam”, skatītājiem bija iespēja redzēt dažādu paaudžu talantīgus mūsu skatuves māksliniekus. Un īpaši novērtēju, ka režisore Inta Gorodecka seriāla varoņus izvēlējās arī no Liepājas, Valmieras un Daugavpils teātriem,” pauž Krauze.

Žurnālists Arnis Krauze vairāk par filmēšanos ”UgunsGrēkā”

Stundu vēlāk – plkst. 21:00 – pasākumā un pie TV ekrāniem gaidāms seriāla lielais fināls.

Dubultsērijā atšķetināsies ilgi vērpti noslēpumi un viss nostāsies īstajās vietās. Intrigas un atriebes kāri uzvarēs mīlestība. Pēdējā sērijā svētki būs arī Pētersona viesnīcā – tiks svinētas kāzas un, iespējams, nebūs tikai viena līgava.

Taču nelaupīsim pārsteigumu un prieku, atklājot visu pirms īstā laika! Vien piebildīsim, ka seriāla izskaņā TV ekrānos varēsim redzēt arī ziņu un izklaides portāla Skaties.lv skatītāju aktieru konkursa uzvarētājus, kuri izcīnīja šo iespēju ļoti sīvā konkurencē starp 3500 pretendentiem.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls ”UgunsGrēks” priecē skatītāju sirdis un ierauj galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas un 1207 sērijas. Šo gadu laikā seriālā filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu sasniedzis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu.

Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Vairāk par ”UgunsGrēka” veidotāju komandu, kura priecējusi mūs ar interesantu sižetu un scenāriju, lasi šeit!

TOP komentāri

 • Skolotāja Dagmāra
  +7 +6 -1

  Skolotāja Dagmāra

  Vai ir iespējams tikt ar klasi ekskursijā uz Ugunsgrēka studiju?
 • UgunsGrēka Fane
 • Maiga Paduse
  +3 +3 0

  Maiga Paduse

  Es neesmu gatava Ugunsgrēka galam! Visticamāk rudenī jau atkal gaidīšu jaunas sērijas un tad atcerēšos, ka VAIRS TAČU NEBŪS.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl