Komentāri
“”UgunsGrēks” man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!” Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu
Publicitātes foto

Iesākumā viņas tēls strādāja pie Vadima kazino, pēc tam kļūstot par istabeni Pētersonu viesnīcā. Tad Luīze uz laiku nozuda, bet atgriezās ar vēstīm, ka ir stāvoklī no vecā Felzenbahera. Nu jau kļuvusi par stabilu vērtību seriālā, bet ko Madara Melne-Tomsone domā par “UgunsGrēka” pēdējo sezonu? Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

“”UgunsGrēks” ir bijusi mana aizmugure un sniedzis roku tad, kad man šķitis, ka jābeidz balle šajā profesijā,” atklāj Melne-Tomsone, kura uzskata, ka gandrīz katram aktierim tādi brīži dzīvē ir pienākuši. “Man tāds pienāca, un tad es tiku uzaicināta spēlēt seriālā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas populārākā seriāla filmēšanas laukums bija vieta, kur Madarai tika dota zināma brīvība un lielas iespējas. “Es viņas ļoti veiksmīgi izmantoju. Priecājos par šeit satiktajiem kolēģiem un visu, kas šeit vispār ir noticis!” savas sajūtas neslēpj aktrise. “”UgunsGrēks” ir forša vieta, kur strādāt!”

Foto: Melne-Tomsone seriālā “UgunsGrēks”

Meiteni nemulsina tas, ka seriāls sabiedrības vidū ir ļoti pretrunīgi vērtēts. Viņa šo situāciju lūko no citas puses: “Paskatieties, kādi aktieri spēlē šeit – labākie Latvijā! Būtu muļķīgi domāt, ka tas ir slikti! Un es palieku pie uzskata, ka aktieris var būt labs pie sliktiem režisoriem un otrādi. Galvenais ir tas, kā tu pats gribi sevi parādīt!”

Viņa uzskata, ka neko nedrīkst vērtēt viennozīmīgi. “Katram skatītājam ir savas gaidas, pieredze un priekšstati, un tagad kaut ko likt rāmjos, manuprāt, būtu muļķīgi!”

Madara skatītājiem pateicas par atbalstu un novēl: “Esiet laimīgi, un viss būs forši!”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl