“UgunsGrēks”: ko par jauno sezonu stāsta tviterī?

Komentāri

Vakar TV3 kanālā varēja vērot kulta seriāla “UgunsGrēks” otro sēriju, kurā intrigu netrūkst – nolaupīta Āboliņu ģimenes vecmāmiņa Lidija, Ieva pārdevusi viesnīcu savu vecāku lielākajiem ienaidniekiem, Gunārs apkrapj gan Aivaru, gan Ievu, kā arī viesnīcas darbiniekiem draud bezdarbs. Kā tas viss beigsies? Nekas nebeigsies, viss tikai sākas!

Jaunā, 12. sezona skatītāju iemīlotajam seriālam “UgunsGrēks” spērusi tikai pirmo soļus, bet notikumu jau vairāk, nekā daža laba pilnmetrāžas filma. Sociālajos tīklos vakar apspriestākais notikums noteikti bija Gunāra šmaukšanās – Aivars viņam piedāvāja pieņemt darbā Ievu par oficianti, bet algu 700 eiro apmērā viņš viņam pārskaitīs pats. Kafejnīcas īpašnieks, “slidens” puisis būdams, nolēma Ievai maksāt tikai 320, pats paturot lielāko daļu sev.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl