“UgunsGrēks” jauno sezonu atklās ar asiņainiem palagiem un līķi viesnīcas numuriņā

1 komentārs
“UgunsGrēks” jauno sezonu atklās ar asiņainiem palagiem un līķi viesnīcas numuriņā
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

Tik tikko noslēdzās ”UgunsGrēka” 16. sezona, tad lielais paziņojums par seriāla fināla sezonu, un nu jau klāt arī pašas jaunākās sērijas, kas uzreiz skatītāju iemetīs spraigu notikumu virpulī. Apskatot kanāla TV3 publiski pieejamo anotāciju, top skaidrs, ka jau trešajā sērijā Indulim atkal būs darbiņš.

Zentas neapmierinātība un jaunie tēli

Kā atceramies, iepriekšējās sezonas “UgunsGrēka” pēdējais kadrs bija ar Vadimu Felzenbaheru, kurš Āboliņu ģimenes nu jau kādreizējā īpašuma “Mare SPA” kabinetā bija uzlicis kājas uz galda. Ar to iesāksies arī pati pirmā sērija, jo “Lidija pārvarēs pazemojošo sajūtu un dosies uz sarunām ar Felzenbaheru,” rakstīts anotācijā.

Zenta beidzot nolēmusi mainīt savu dzīvi un veidot jaunu karjeru – viņa cierē uz Aivara privātsekretāres amatu, taču Pētersonu viesnīcas istabene nezina, ka vecajam vīram jau sen padomā citi plāni. Pirmās sērijas noslēgumā seriālā ienāks Āra Matesoviča atveidotais Kaspars, bet jau otrdienas vakarā ieraudzīsim arī Ances Muižnieces spēlēto Anniju. Zentiņa uzzinot, ka jauno amatu viņai nedabūt, pieteiks badastreiku.

Asiņaini palagi un vēl viens līķis

Turpinot pildīt savus līdzšinējos pienākumus, Latvijā populārākā istabene uzdursies asiņainiem palagiem, kā arī vienā no epizodēm izmeklētājs Indulis, sūkstoties par to, ka maz darba, piesauks nelaimi, jo uzzinās, ka Pētersonu viesnīcā atrasts vēl viens līķis. Kurš tas būs, iespējams, noskaidrosies jau nākamajā nedēļā.

Tikmēr gaidām seriāla “UgunsGrēks” lielo fināla sezonas atklāšanas sēriju, kas kanālā TV3 gaidāma jau pirmdien, 30. janvārī, plkst. 20.20.

Foto: ieskats jaunās sezonas filmēšanas laukumā

1 komentārs