“UgunsGrēks”: Izrādās, Smilga tomēr ir normāls džeks!

Komentāri

Palēnām, pamazām jaunais viesnīcas “īpašnieks” iekaro pakārtējo uzticību. Vakardienas sērijā Fēlikss viņu izaicināja uz boksa cīņu, sak – ja uzvarēsi, strādāšu pie Tevis, ja zaudēsi, tad nestrādāšu. Līdz tam neviens nezināja, ka Viesturam ir labās rokas pirksti nejūtīgi, bet, neskatoties uz to, viņš tik un tā bija gatavs sparingot ar spēcīgo Fēliksu.

Jau vienā no pirmajām sērijām, kad Smilga sāka ieviest savu kārtību, Gunārs bija pirmais, kuram viņš piedāvāja sadarbību turpināt. Brīdī, kad tika panākta mutiska vienošanās, kafejnīcas īpašnieks gribēja spiest viņam roku, Viesturs iedeva viņam kreiso, tādā veidā it kā izrādot necieņu. Taču Gunāram nebija nebija ne jausmas, ka viesnīcas īpašnieks cietis avārija, kurā sāka mācīties staigāt no jauna, kā arī pirksti pēc tam palikuši nejūtīgi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl