“UgunsGrēks”: Gunārs apkrāpj Ievu un Aivaru

1 komentārs

Šodienas “UgunsGrēka” sērijā viesnīcas īstā īpašnieka meita Ieva centās tikt atpakaļ darbā pie Viestura, taču viņš viņu “atšuva”, aizbildinoties ar to, ka viņai nav nepieciešamās izglītības. Taču pēc tam sarunā ar pašu Aivaru, abi kaut ko nolemj.

Viesturs Aivaram piedāvā, lai Ieva iet strādāt kafejnīcā pie Gunāra, ko vectēvs apstiprina kā labu plānu. Sākumā no paša Gunāra šis plāns tika atraidīts, bet viesnīcas īpašnieks algu 700 eiro apmērā piedāvā maksāt pats ar noteikumu, ka viņš Ievai neteiks ne vārda. Sērijas noslēgumā slidenais kafejnīcas īpašnieks darbu Ievai piedāvā, taču ne par tādu summu, ko viņam piedāvāja Aivars, bet gan par minimālo algu – 320 eiro. Vai nav maita? Kurā brīdī viņš pats sapīsies savos melos?

TOP komentāri

  • Viktora?
    0 0 0

    Viktora?

    Ugunsgrēku skaties pats vai Tev viņu atstāsta kāds? :D Viktoru patiesībā sauc Viesturs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl