“UgunsGrēks”: Danai nospļauties par Lidijas likteni; Edijs piezvana Ievai

Pievienot komentāru
“UgunsGrēks”: Danai nospļauties par Lidijas likteni; Edijs piezvana Ievai
TV3 Publicitātes foto

Šovakar aizritējusi seriāla “UgunsGrēks” jaunākās sezonas otrā sērija, kurā turpinājās vakardienas aizsāktie notikumi – Lidija joprojām gūstā, Viesturs pamazām iedzīvojas viesnīcā, bet Aivars Gunāram piedāvā nodarbināt Ievu.

Sērijas pašā sākumā Viesturs, jaunais viesnīcas pārvaldnieks (citiem – īpašnieks), iepazīstināja ar sevi, piedāvājot Gunāram turpināt kafejnīcas darbu. Zenta uzreiz centās noskaidrot, vai arī pārējiem nevar dot otro iespēju. Atbilde nebija negatīva, taču ar ļoti svarīgu piebildi – ja visi vecie darbinieki izturēs atlases konkursu.

Lidija tiek aizvesta uz slēptuvi, kur Vadims viņai draudēja sagriezt seju, ja netiks atklāta viņa mazmeites, Aņas, atrašanās vieta. Āboliņu ģimenes vecmāmma joprojām spītīgi turpina apgalvot, ka viņai ar nolaupīšanu nav nekāda sakara. Ir skaidrs, ka drīzumā jāuzrodas Gatim un Edijam, lai Vadims neizdarītu kaut ko muļķīgu.

Sērijas turpinājumā Ieva centās tikt atpakaļ darbā pie Viestura, taču viņš viņu “atšuva”, aizbildinoties ar to, ka viņai nav nepieciešamās izglītības. Donāts piedraud Danai, ka nogalinās Lidiju, ja viņa viņam neatzīsies, kur ir viņa meita. Dana noliedz, ka kaut ko zina, taču sarunā ar Danielu atzina, ka nemaz ļoti neiebilst, ka no ceļa tiktu aizvākta vecmāmuļa, jo tas viņai ļautu kļūt par pēdējo Āboliņu dzimtas mantinieci.

Pēc tam Viesturs sarunā ar Aivaru nolemj, ka varētu viņai piedāvāt strādāt kafejnīcā pie Gunāra, ko vectēvs arī izdara. Sākumā no paša Gunāra šis plāns tika atraidīts, bet viesnīcas īpašnieks algu 700 eiro apmērā piedāvā maksāt pats, bet tikai ar noteikumu – viņš Ievai neteiks ne vārda. Sērijas noslēgumā slidenais kafejnīcas īpašnieks izmanto situāciju un darbu Ievai piedāvā, taču ne par tādu summu, ko viņam nosauca Aivars, bet gan par minimālo algu – 320 eiro. Saruna pārtrūkst, jo meitenei pienāk zvans no Edija…

Jau rītvakar tajā pašā laikā TV3 kanālā skaties, kādā veidā seriālā atgriezīsies Edijs, kā arī, kāpēc darbinieki grib sazāļot jauno viesnīcas īpašnieku Viesturu.