6 komentāri
UgunsGrēks ar saviem faniem arī Ziemassvētku vakarā; ekskluzīvs ieskats īpašās sērijas tapšanā!
Foto: Toms Norde

Ziemassvētki strauji tuvojas – tos šogad īpaši svinēs seriāls UgunsGrēks! Aicinām būt kopā ar iemīļotajiem seriāla varoņiem, lai baudītu Ziemassvētku dziesmoto pasaku ar laimīgām beigām.

Dziedošajā pasakā piedalīsies Aivars, Milda, Lidija, Krista, Dāvids, Jezups, Magda, Intars, Sandija, Gunārs, Helēna, Fēlikss, Jevgēņija, Dana un Gatis. Kopā iemīļotie varoņi ceps piparkūkas, pušķos eglīti, daudz dziedās, priecāsies un pats galvenais – aizmirsīs par nedienām un kopā svinēs svētkus! To visu uzburt palīdzēs brīnumnūjiņa! Vai arī sniegu svētkos tā uzburs, lai zirgus varētu jūgt kamanās, nevis ratos? Katrā ziņā, skatītājiem būs unikāla iespēja ieraudzīt Pētersonu viesnīcu svētku krāšņumā! Izbaudiet dziedošo pasaku UgunsGrēks svin Ziemassvētkus jau 24. decembrī plkst. 20.20 kanālā TV3!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

UgunsGrēks komanda sūta sveicienus: “Visa UgunsGrēka saime ir patiesi priecīga par katru kopā būšanas vakaru ar saviem skatītājiem, un tagad arī ir iespēja tikties īpašā svētku laikā – Ziemassvētku vakarā. Novēlam visiem siltus, jaukus un priecīgus svētkus. Un lai ikkatrs atrod kaut nedaudz vairāk laika būt kopā ar saviem mīļajiem!”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl