UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris

Komentāri
UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris
Regīna Devīte Zentiņas lomā seriālā UgunsGrēks. TV3 publicitātes foto

Valmieras teātra aktrises un iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja Regīna Devīte (59) dziedātāja Roberto Meloni dziesmas Ir jāpietiek videoklipa prezentāciju Rīgas cirkā apmeklēja kāda izskatīga jaunskunga pavadībā.

Regīnas Devītes pavadonis pasākumā bija viņas draudzenes dēls un pašas Devītes krustdēls Māris Krūmiņš (33). ”Māris ļoti daudz strādā, ir jauns un daudzsološs Latvijas arhitekts. Tiešām ļoti talantīgs puisis. Es ļoti lepojos ar viņu,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atzina aktrise.

”Šobrīd seriāla filmēšanā ir pārtraukums, arī teātrī ir atvaļinājums, tāpēc šo laiku esmu nobriedusi pavadīt vieglā pusvientulībā. Nevis tāpēc, ka man nepatiktu cilvēki, bet – lai vienkārši drusku uzkrātu spēkus,” atzina Zentas Upītes lomas atveidotāja.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl