UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris

Komentāri
UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris
Regīna Devīte Zentiņas lomā seriālā UgunsGrēks. TV3 publicitātes foto

Valmieras teātra aktrises un iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja Regīna Devīte (59) dziedātāja Roberto Meloni dziesmas Ir jāpietiek videoklipa prezentāciju Rīgas cirkā apmeklēja kāda izskatīga jaunskunga pavadībā.

Regīnas Devītes pavadonis pasākumā bija viņas draudzenes dēls un pašas Devītes krustdēls Māris Krūmiņš (33). ”Māris ļoti daudz strādā, ir jauns un daudzsološs Latvijas arhitekts. Tiešām ļoti talantīgs puisis. Es ļoti lepojos ar viņu,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atzina aktrise.

”Šobrīd seriāla filmēšanā ir pārtraukums, arī teātrī ir atvaļinājums, tāpēc šo laiku esmu nobriedusi pavadīt vieglā pusvientulībā. Nevis tāpēc, ka man nepatiktu cilvēki, bet – lai vienkārši drusku uzkrātu spēkus,” atzina Zentas Upītes lomas atveidotāja.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl