UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris

Komentāri
UgunsGrēka Zentiņai dzīvē 26 gadus jaunāks kavalieris
Regīna Devīte Zentiņas lomā seriālā UgunsGrēks. TV3 publicitātes foto

Valmieras teātra aktrises un iecienītā seriāla UgunsGrēks Zentas lomas atveidotāja Regīna Devīte (59) dziedātāja Roberto Meloni dziesmas Ir jāpietiek videoklipa prezentāciju Rīgas cirkā apmeklēja kāda izskatīga jaunskunga pavadībā.

Regīnas Devītes pavadonis pasākumā bija viņas draudzenes dēls un pašas Devītes krustdēls Māris Krūmiņš (33). ”Māris ļoti daudz strādā, ir jauns un daudzsološs Latvijas arhitekts. Tiešām ļoti talantīgs puisis. Es ļoti lepojos ar viņu,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atzina aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šobrīd seriāla filmēšanā ir pārtraukums, arī teātrī ir atvaļinājums, tāpēc šo laiku esmu nobriedusi pavadīt vieglā pusvientulībā. Nevis tāpēc, ka man nepatiktu cilvēki, bet – lai vienkārši drusku uzkrātu spēkus,” atzina Zentas Upītes lomas atveidotāja.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl