UgunsGrēka veidotāja atbild, vai seriālam pienācis gals!

45 komentāri
UgunsGrēka veidotāja atbild, vai seriālam pienācis gals!
TV3 publicitātes foto

Latvijas mediju vidē uzvirmojušas baumas par to, ka pašmāju populārākais seriāls UgunsGrēks, iespējams, varētu drīzumā beigties. Lai noskaidrotu situāciju, sazinājāmies ar tā veidotāju Baibu Salenieci, kas absolūti noliedza šīs runas.

“Nezinu, no kurienes tādas baumas, bet viss ir tieši otrādi – seriāls tikai uzņem apgriezienus, jo klāt nāks jauni tēli, kā arī mūsu reitingi ir lieliski, turklāt pārklāj visas vecuma grupas,” skaidro Saleniece, kura piebilst, ka nav nekāda pamata seriālu pārtraukt tuvākajā laikā.

Producente portālam Skaties.lv apstiprināja, ka jau pavisam drīz pašmāju populārākajai ziepju operai pievienosies jauni spilgti tēli, piemēram, dvīņumāsu, jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotās Sandijas un Kristas, īstā mamma, kuru atveidos sabiedrībā ļoti labi zināma aktrise. Kura tā būs un kādi vēl jauni varoņi gaidāmi – par to ziņosim nedaudz vēlāk! Katrā ziņā UgunsGrēka fani var nesatraukties un portālā Skaties.lv, video vietnē TVPlay, kā arī, protams, kanālā TV3 turpināt sekot līdzi, kā risinās notikumi Pētersonu un Mare SPA viesnīcās.

Foto: jautri brīži seriāla UgunsGrēks filmēšanas laukumā

45 komentāri