8 komentāri
“UgunsGrēka” superzvaigzne Regīna Devīte: Nez kāpēc visi domā, ka mana dzīve sastāv no viena vienīga humora!
Foto: ekrānuzņēmums

Laiks skrien vēja spārniem, tāpēc nu jau pienācis laiks, kad var teikt, ka “UgunsGrēka” fināla sezonas noslēgums 19. maijā vairs nav aiz kalniem. Līdz tam piedāvāsim sarunas ar aktieriem, kas seriālā pavadījuši ilgāku un ne tik ilgu laiku. Šoreiz tā būs Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte.

No Zentas tēla vaļā netikt

“Atbildības sajūta liela, jo gribas to visu smuki pabeigt!” par “UgunsGrēka” fināla sezonas sajūtām spriež Devīte. Viņa cer, ka viss noslēgsies ar lielām kāzām un skaistām, krāšņām beigām. “Tā, lai paliek atmiņā, ka skaisti viss beidzās!” savu vēlmi izsaka aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Domāju, ka Zentas tēls man būs “pielipis” vēl kādu labu laiku. Viņa noteikti nebeigsies kopā ar “UgunsGrēku”,” savās pārdomās par savu slavenāko lomu dalās viņa. “Bet viss jau aizmirstas. Cerams, ka paies kāds laiciņš un man pielips kāds cits tēls,” nākotnē raugās Devīte, kura ir viena no retajām, kas saglabājusi savu lomu no pašas pirmās “UgunsGrēka” sērijas.

Viņa ir gandarīta, ka izdevies radīt šo neprognozējamo tēlu, un cer, ka nākamais darbs būs tikpat interesants. Taču šim tēlam ir arī sava ēnas puse: “Nezinu, kāpēc, bet viss domā, ka mana dzīve sastāv no viena vienīga humora. Ja būs Zenta, tad būs jautrība! Tas man ne visai…” atklāta ir aktrise.

Kopumā gan Devīte uz šo visu raugās pozitīvi, jo nav noslēpums, ka tēlotā istabene Latvijā ir ļoti populāra, īpaši jauniešu vidū. “Bieži vien nāk uz ielas klāt, grib nobildēties, uztaisīt “selfijus”. Tas ir ļoti patīkami!” tā aktrise.

Zentiņas Robītis iegūst Skaties.lv šovbiznesa balvu

Foto: Regīna Devīte seriālā un dzīvē

Popularitāte internetā un dzīve pēc “UgunsGrēka”

Internetā agrāk klejoja t.s. mīmi, kur Zentiņa tikusi salīdzināta pat ar pašu vareno Čaku Norisu, taču uz šo Devītei ir pavisam vienkārša atbilde: “Tā jau neesmu es, tā ir Zenta! Bet katram aktierim ar to ir jārēķinās. Televīzijai ir milzīga auditorijai, un loģiski, ka mūs atpazīs. Lai priecājas, lai smejas, man nav žēl!” smaidīgi nosaka aktrise.

Pēc leģendārā “UgunsGrēka” beigām būšot jauns seriāls, kurā Devīte būtu priecīga, ja viņai piedāvātu lomu. Taču viņa nevēlas steigties notikumiem pa priekšu. Tāpat arī grūti pateikt, ko darīs pēc seriāla lielā noslēguma: “Uz Rīgu gan jau braukšu mazāk, lai gan šeit ir interesanti arī bez “UgunsGrēka”!”

TOP komentāri

 • IVETA
  +6 +5 -1

  IVETA

  Manuprāt Zenta ir viens no interesantākajiem tēliem seriālā,Zentas tēlam ir īpaša rozīnīte.
 • Māra Jansone
  +3 +3 0

  Māra Jansone

  Liels paldies māksliniecei par jauko lomas atveidojumu. Novēlu arī turpmāk daudz jauku lomu!
 • OPIS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl