3 komentāri
UgunsGrēkā šodien: vīrieši ģībst no Helēnas silikona krūtīm
Foto: no Lienes Greifāne personīgā arhīva

Šovakar būs skatāma kārtējā UgunsGrēka sērija, un Skaties.lv gribēja padalīties, kas būs gaidāms trauksmainajā seriāla sērijā.

Krāšņā sieviete Helēna, kā zināms, nolēma kļūt vēl krāšņāka uz kuplāku krūšu rēķina. Un, kā saka Helēna, ja palielina krūtis, tad pamatīgi. UgunsGrēka vīriešiem, tēlaini izsakoties, ieraugot Helēnu, žoklis atkaras ieraugot. Bet viss skaistums tikai Donātam, bet viņš, nepateicīgais, pēc sākotnējās apjūsmošanas strauji maina savu viedokli…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vienmēr, seriāla varoņi savu interešu vārdā ir gatavi viens otram stāstīt tādas ”pasakas”, kas citiem pat sapņos nerādītos. Tomēr, kā saka, meliem īsas kājas, un tas ir daudzu pārpratumu un pāridarījumu cēlonis seriāla varoņu dzīvē.

Skaties šovakar seriālu UgunsGrēks un dzīvo līdzi seriāla trauksmainajiem notikumiem.

Foto

TOP komentāri

 • janko
 • janko
  0 0 0

  janko

  ...sen bij laiks stulbo virkaveni izmest,maisās kā peļu sū&ds pa putraimiem,laikam tak tā gorodecka sagājusi sviestā,laiks atpūtā!
 • Harijs Saukums
  0 0 0

  Harijs Saukums

  Laiks slēgt to bodi ciet, ja jau nevar vairs ko normālu izdomāt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl