Komentāri
UgunsGrēkā šodien parādās jaunais tēls Dāvids – kas viņš ir par putnu?; komentē pats aktieris
Foto: Kaspars Krafts/F64

Šodien seriāla UgunsGrēks fani sagaidīs lielu šīs sezonas papildinājumu – puisi vārdā Dāvids Ozols. Viņš ir ķirurgs, kurš Pētersonu viesnīcā nolēmis paslēpties no pārējās pasaules, jo nesen viņa profesionālajā darbībā gadījās kāds ļoti nepatīkams notikums. Par to, kas viņš ir par “putnu” un ko no viņa sagaidīt, portālam Skaties.lv stāsta šā tēla atveidotājs, aktieris Madars Zvagulis.

Cīņa ar saviem iekšējiem dēmoniem

“Dāvids savā būtībā ir labs cilvēks, kuram diemžēl notika tā, kā notika [operācijas laikā viņš zaudēja pacientu. Ārstu komisija viņu atzina par nevainīgu, bet puisis turpina sevi šaustīt – red.], un tagad viņš mēģina ar to sadzīvot – aizmirst, pārkāpt tam pāri,” portālam Skaties.lv stāsta jaunā tēla lomas atveidotājs, aktieris Madars Zvagulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Dāvidu tā kā būtu skaidrs, taču – kas ir viņa lomas atveidotājs? Viņš smejoties atbild, ka arī viņš ir cilvēks, kurš reizēm cenšas sev pārkāpt pāri. “Bet, par laimi, ar šādām lietām līdz šim neesmu saskāries. Protams, mums katram ir savi dēmoni, ar kuriem nākas cīnīties, bet ar tiem veiksmīgi tieku galā,” piebilst Zvagulis, kurš atzīst, ka viņam un Dāvidam kopumā esot maz līdzību.

FOTO

Vēl neapzinās, uz ko parakstījies!

“Es godīgi pateikšu – vēl neapzinos, kas būs nākotnē. Ir tā, ka kolēģi ir kaut ko teikuši, arī mājās ar sievu esmu par to runājis un draugiem, bet pagaidām man nav ne jausmas, kā tas būs. Ir dzirdēti visādi stāsti, ka cilvēki nāk uz ielas un vaicā – kāpēc tu tā dari!? Nedari tā!” smejoties nosaka Madars, kurš pagaidām var tikai nojaust, kas viņu pašu sagaida nākotnē.

Seriālā viņa paciente būs Krista

Lai gan Zvagulis godīgi atzina, ka neko daudz vēl pagaidām atklāt nedrīkst, tuvākajās sērijās jau varēsim vērot viņu aktīvā darbībā, turklāt savā profesijā. Dāvids turpat viesnīcā ārstēs Kristu pēc tam, kad pagājušajā nedēļā meitene tika sašauta ar bultu vēderā, kas nozīmē labas ziņas jaunās meitenes faniem – viņa dzīvos.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl