UgunsGrēka šā vakara sērija – jau tagad!

Komentāri

Šodien no plkst. 16.15 skatāma seriāla UgunsGrēks šīs dienas sērija, un Skaties.lv Tev piedāvā to noskatīties jau tagad. 

Zenta tik ļoti grib traukties pretī zvaigznēm, un, šķiet, ka beidzot tas varēs notikt – viņa patiesi priecājas par gaidāmajām pārmaiņām viņas dzīvē. Protams, ir nepieciešamas smalkas drānas gaidāmajām pārmaiņām, un Zenta dodas pie Silvijas, lai aizņemtos elegantas drēbes. Silviju pārsteidz Zentas nekaunība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Guntis atsakās pievērst uzmanību faktam, ko izmeklēšanā atklājis Indulis. Gunārs nudien ir pārsteigts par pēkšņo pavērsienu un atsakās savas partijas vadību atstāt Zentai.

Fēlikss un Jevgēnija uzzina par Beatrises sūdzību policijā. Zenta pamatīgi sanikno Mirdzu, bet Jevgēnija piedraud Beatrisei.

Visu šo kaislību virpuli skaties jau tagad!

Ja pašlaik nevari noskatīties seriāla video, piedāvājam apskatīt UgunsGrēka šodienas sērijas fotostāstu, kā arī Zentiņas-politiķes fotosesiju.

Foto

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl