30 komentāri
UgunsGrēka sezonas noslēgums: Silvijas pašnāvības mēģinājums; miegazāles Edija dibenā; kuru beigās nošāva?
Publicitātes foto

Šodien, 19. decembrī, noslēdzās nu jau kārtējā pašmāju UgunsGrēka sezona, kurā skatītājiem bija iespēja vērot divreiz garāku sēriju kā ierasts. Nāves krustugunīs šoreiz nonāca uzreiz trīs seriāla tēli – Silvija, kas nespēja pārdzīvot Vadima precības ar Danu, kā arī šāviens Edija un Viestura virzienā.

Fēlikss izlīgst ar Svjatoslavu

Sērijas sākumā varējām vērot Fēliksa un viņa viltvārža  – dēla Svjatoslavu, dēku, kas gandrīz noslēdzās ar dūru izvicināšanu, taču beigās abi laimīgi attapās pie glāzītes stiprās dziras. Bez starpgadījumiem neiztika arī nu jau precētā pāra – Vadima un Danas, kāzu ceremonija, kuras laikā sev galu gribēja padarīt bagātnieka bijusī sieva Silvija. Taču, pateicoties iRobot un Zentiņai, visas tabletes, kas bija paredzētas nelaimīgās sievietes vēderam, nonāca Robja aprisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāviens Edija un Viestura virzienā…

Lielākā spriedze seriālā, kas jau daudzas sērijas lutināja ar spraigiem momentiem, šoreiz bija ap Ediju, kuru viņa vecmāmiņa Lidija un brālis Gatis pirms vairākām sērijām iespundēja trako namā. Viss sākās ar miegazālēm dibenā, bet vajadzēja turpināties ar viņa pārvešanu uz mednieka būdiņa, bet Viesturs, cēlsirdīgs būdams, paglabā viņu no nolaupīšanas.

Tagadējais viesnīcas pārvaldnieks Ievas bijušo mīļoto nogādāja atpakaļ viņas numuriņā, lai noskaidrotu, kuru vīrieti tad viņa beigās izvēlēsies. Meitene palūdza abus pamest viņas istabu, jo bija jāapdomā šis pārdzīvojums. Ejot pa gaiteni uz priekšu, Edijs pār lūpām tomēr izdabūja pateicības vārdus Viesturam, bet viss noslēdzās ļoti spraigi – kāds slepkava, tērpies maskā (jāpiebilst, ka noziedzinieks izskatījās pēc sievietes), no muguras raidīja šāvienu abu virzienā. Taču jautājums paliek aktuāls – kurš beigās dabūja lodi mugurā?

Kuru varoni, Tavuprāt, nošāva UgunsGrēka sezonas noslēgumā?

Rezultāti:
14%

Ediju

23%

Viesturu

63%

Nevienu, tikai kādu no viņiem smagi savainoja

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl