“UgunsGrēka” sezonas noslēgumā kāzu “dāvaniņa”, mistērijas atrisinājums un pašnāvība

7 komentāri
“UgunsGrēka” sezonas noslēgumā kāzu “dāvaniņa”, mistērijas atrisinājums un pašnāvība
Foto: Skaties.lv

Šodien “UgunsGrēka” fani kanālā TV3 varēja vērot īstu saldo ēdienu – 16. sezonas lielo noslēgumu, kurā jau sērijas pirmajās minūtēs atskanēja divi šāvieni un… Par visu pēc kārtas!

Sandija – psihopāte ar ieroci

Pēc kāzu ceremonijas, ierodoties Pētersonu viesnīcā, Dāvids romantiski nesa savu jauno sievu uz rokām, bet vestibilā viņus sagaidīja Kristas dvīņumāsa, kura teicās, ka viņai esot sarūpētā dāvaniņa. Kastītē slēpās ierocis, kuru viņa pavērsa pret abiem, bet Dāvids metās stobra priekšā, nogāžot Sandiju zemē.

Meitene tika aizturēta, un arī policijas uzraudzībā ārdījās un bauroja, ka gribot nogalināt visu Āboliņu ģimeni. Kamēr pie viņas steidzās ārsti, lai vestu uz klīniku, abi seriāla izmeklētāji centās viņu pratināt. Tapa skaidrs, ka Sandija Grīnbergu nenogalināja.

Foto: Kristas kāzu mielasts

Jauns lietiskais pierādījums norāda uz slepkavu

Lai arī cik tas paradoksāli nebūtu, tieši Sandijas liecība ļoti palīdzēja šajā lietā, jo tieši viņa norādīja uz kādu lietisko pierādījumu – kādu somu, kas atradās blakus Grīnbergam brīdī, kamēr meitene līķim nozaga zibatmiņu.

Mirkli pirms tam numuriņā bija ienākusi Magda. Sieviete, protams, nebija skaidrā, un viņas mērķis bija pārmācīt veco izvirtuli, kurš tai pat dienā bija uzmācies viņas audžumeitai Kristai. Abi sāka cīkstēties, un lode no pirms brīža izvilktā ieroča iešāva Grīnbergam vēderā.

Viņa, protams, nezinādama, ko iesākt, metās laukā no istabiņas, un līdz pat šim brīdim klusēja kā partizāns. Inspektors Putniņš kundzi aizveda sev līdzi, bet par viņas advokātu pieteicās būt Gatis.

Evas plāna izgāšanās un tablešu pārdoze viesnīcas numuriņā

Līdz pat pēdējai sērijai nebija skaidrs, ko Eva pietaupījusi kulminācijai, lai uz visiem laikiem sabojātu savas tiešās konkurentes (uzreiz uz diviem vīriešiem) Danas dzīvi. Viņa bija sasaukusi preses konferenci Mare SPA bāriņā, lai visiem stādītu priekšā sāncenses pagātni, taču beigu beigās izrādījās, ka Mareks, kuram iepriekš tika nodota informācija, visu saturu izdzēsis.

Dana aiz kauna nezināja, kur likties, un asarām acīs uzskrēja savā numuriņā, kur, nespēdama izturēt spriedzi, iztrieca visu zāļu burciņu un palika nemaņā guļam. Viņu atrada Mareks, kurš ar asarām acīs turēja viņu savās rokās.

Mare SPA jaunais īpašnieks

Bet ar to viss nebeidzās – pašā finālā šoka terapiju piedzīvoja Āboliņu ģimene – pēc tam, kad Lidija tika atbrīvota no cietuma, viņa kopā ar Gati un Evu devās uz omes kabinetu, kur priekšā bija… Felzenbahers. Izrādās, Sandija viesnīcu pārdevusi viņam. Ar šiem jaunumiem arī “UgunsGrēka” 16. sezona noslēdzās, kas sola nākamo vēl interesantāku un pavērsieniem bagātāku.