Komentāri
UgunsGrēka režisore par to, kā izdodas neaizmirst aktieru īstos vārdus un kā rodas idejas 12 sezonām
Publicitātes foto

Laiks gan ātri paskrējis, vai ne? Aizvadīti kārtējie četri intrigu un jautrības pilnie mēneši ar seriālu UgunsGrēks. To, kas mūs sagaida lielajā sezonas noslēgumā, uzzināsiet šonedēļ – gan kanālā TV3, gan ekskluzīvi arī portālā Skaties.lv, kur katru dienu pačukstēsim nedaudz priekšā to, ko redzēsiet jau piektdien! Taču iesākumam parunājāmies ar pašu seriāla diriģenti – Intu Gorodecku.

12 sezonas nav joka lieta, turklāt seriāls jau kuro gadu pēc kārtas ir pārliecinoši skatītākais visā Latvijā un neizskatās, ka kāds cits tam varētu aizlikt kāju priekšā. Taču kādam tas viss ir arī jāizdomā. Gan UgunsGrēka producente Baiba Saleniece, gan režisore Inta Gorodecka ir vienisprātis, ka nepieciešama laba kompānija. “Tieši tāda ir mūsu scenārija komanda. Neatsakos arī no kādas glāzes laba vīna,” smaidot atzīst seriāla režisore.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Publicitātes foto

Publicitātes foto

“Scenārijs netop neapzināti. Ja šķiramies scenārija dēļ, tad tas ir tamdēļ, lai varētu šķetināt jaunus scenārija notikumus un darbības. Visvairāk ir bijis žēl šķirties no cilvēka, kurš neatgriezīsies – Mārtiņš Freimanis.” stāsta Inta par to, vai nav bijis grūti šķirt profesionālos ceļus ar kādu seriāla laikā satiktajiem aktieriem. Par gaidāmajiem pārsteigumiem skatītāju mīlulī režisore gan ir ļoti lakoniska, ar smaidu sejā sakot, ka tas tad vairs nebūs nekāds pārsteigums. “Vienmēr sezonas sākumā un beigās esam pārsteiguši, pārsteigsim arī šoreiz!”

Nevienam nav noslēpums, ka skatītajam jābūt apbruņotam ar lielu uzmanību, jo seriālā izgājuši cauri ļoti daudz tēlu. Ar citiem pavadīts kopā ilgāks laika periods, citi stāstā iesaistījušies vien uz dažām sērijām. “Tikko kāds aktieris sāk spēlēt kādu lomu, sarodam kopā ar viņa tēlu un īstais vārds piemirstas! Reizēm ļoti jāpiedomā – kāds tad ir aktiera īstais vārds?!” smej Inta piebilstot, ka neviens gan nav par to apvainojies.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Nedaudz novirzoties, no seriāla UgunsGrēks, Inta atklāj, ka viņas sapnis būtu uztaisīt darbu, kas sevī apvienotu visus žanrus. “Bet galvenais, lai būtu emocionālais kodols un līdzpārdzīvojums.” Viņas šīs 12 sezonu garais režisējums skatītājus ne vienu reizi vien pamatīgi pārseidzis, nereti pat izraisot vētru sociālajās vietnēs. Tieši tādi seriāli ir viņas iedvesmas avots arī ārpus UgunsGrēka, jo ikdienā pati pievērš uzmanību seriāliem, kuros spētu izglītoties un varētu pilnveidoties savā profesijā. “Konkrētus seriālus nosaukt būs grūti, taču tādus, kas spēj pārsteigt ar neparedzamību.” Rādās, ka iedvesmu sanācis pasmelties ne pa jokam. Tā tikai turēt!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl