UgunsGrēka režisore par seriālu un tā jaunāko sezonu: Ja nav līķīšu, nav UgunsGrēka!

1 komentārs
UgunsGrēka režisore par seriālu un tā jaunāko sezonu: Ja nav līķīšu, nav UgunsGrēka!
Publicitātes foto

Piektdien, 12. augustā, kanālu TV3 un LNT jaunās rudens sezonas atklāšanas pasākumā tika atklāts, ka arī UgunsGrēks pie skatītājiem jau septembrī atgriezīsies ar nu jau 16. sezonu! Seriāla režisore Inta Gorodecka nedaudz ieskicēja, ko varētu sagaidīt jaunākajās sērijās.

Pasākuma vadītājs Armands Simsons jautāja, kāda tad ir tā īstā UgunsGrēka recepte, uz ko režisore izvēlējās atbildēt noslēpumaini: “Nu, kā ir ar tām receptēm – kad UgunsGrēks beigsies, tad varbūt to recepti arī izstāstīsim.” Runājot par jauno sezonu, 16. sezona turpināšoties ar detektīvu, citādi jaunākā sezona nemaz neturpinātos, atzīst Gorodecka.

“Mēs ar Baibu [Salenieci, seriāla producente – red.] jau smējāmies – mums ir vīri, bet UgunsGrēks ir tā kā otrā laulība – no vīra vari izšķirties, bet no UgunsGrēka laikam ne.” Režisore apstiprināja, ka būs gan jaunas intrigas, gan lieli pārsteigumi. “Būs detektīvs, jo, kā mēs sapratām, ja nav līķīšu, nav UgunsGrēka, ja nav kaut kādas indēšanas, nav UgunsGrēka. Diemžēl tās vardarbības ir tas, kas ārkārtīgi patīk cilvēkiem, bet mums jau viņas ir tādas mīlīgas – tā mazliet, tā pa bišķiņam, tā pusindējam.” (Smejas.)

Foto: 15. sezonas fināla sērijas filmēšanas aizkulises

UgunsGrēka jaunā sezona sāksies ar detektīvlīnijas atrisinājumu – uzzināsim, kura no dvīņu māsām tika sadurta iepriekšējās sezonas izskaņā un vai viņa ir palikusi dzīva, vai tomēr mirusi.

Komiskajiem UgunsGrēka varoņiem 16. sezonā pievienosies enerģiskā un atraktīvā Fēliksa sievasmāte Sibilla, kura liks lietā savu sulīgo temperamentu un mēģinās pataisīt savu znotu par kārtīgu cilvēku. Savukārt lirisko līniju papildinās Jānis Āmanis, kuru atceramies no lieliskā šova Dejo ar zvaigzni vadītāja amata. Starp citu, viņa tēls jau kādreiz pavīdējis UgunsGrēka sērijās – tas bija pirms 5 gadiem, taču tagad seriāla veidotāji sola, ka viņa tēls spēs ieņemt daudz nopietnāku vietu, savaldzinot ne vienu vien sirdi…

TOP komentāri

  • Solveiga Kauce
    0 0 0

    Solveiga Kauce

    Tieši vardarbības patīk cilvēkiem!,- pēdējās muļķības ! Tieši to dēļ es pārstāju skatīties Ugunsgrēku pirms trim sezonām. Cilvēki gaida vieglu izklaidi, labu un asprātīgu humoru, nevis asinis, indes un šaujamos. FUI !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!