”UgunsGrēka” Ramona izglābj slīkstošus jauniešus

Komentāri
”UgunsGrēka” Ramona izglābj slīkstošus jauniešus
Publicitātes foto

”Neuzskatu to par varoņdarbu – manuprāt, tā būtu jārīkojas ikvienam cilvēkam, kas tobrīd atrastos manā vietā,” žurnālam ”Privātā Dzīve”stāsta seriāla ”UgunsGrēks” zvaigzne Ieva Aleksandrova-Eklone (41), kas kopā ar vīru fotogrāfu Elvingu Eklonu (34) pirms nedēļas izglāba Vecmīlgrāvja ostā slīkstošus jauniešus.

Jauniešu bariņš atpūties uz kutera, iespējams, ticis lietots arī alkohols. Viens no puišiem ielēcis ūdenī un krastu mēģinājis sasniegt peldus, taču pusceļā spēki aptrūkušies un jaunietis sācis slīkt. Viņam palīgā metušies biedri. Tomēr arī pārējie bija pārvērtējuši savas spējas un situācija būtu izvērtusies dramatiska, ja palīgā nebūtu piesteigusies Ieva. Viņa balansējusi laivu un padevusi glābšanas riņķi, kamēr Elvings meties ūdenī. ”Garām viņiem brauca ne tikai mūsu laiva, bet arī vairākas jahtas un glauni kuteri. Neviens pat nesamazināja ātrumu,” nedēļu veco notikumu atceras aktrise. Viņa vēlāk uzzināja, ka tajā pašā dienā pie Bernātiem noslīkuši Liepājas teātra aktieri Inese Jurjāne un Uldis Stelmakers. Aktrise žurnālam ”Privātā Dzīve” pauž pārliecību, ka daudzas nelaimes ne tikai uz ūdens, bet arī uz sauszemes nenotiktu, ja apkārtējie nebūtu tik vienaldzīgi.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl